שלי יחימוביץ' ברשת ב': "לא מאוחר מדי - יכולים לפיד ונתניהו לפנות לקרנית פלוג, להגיד לה שהם טעו ושהם מתנצלים. מחר היא תוכל להכנס לתפקיד ולעשות אותו ביד אחת קשורה לאחור, בלי שלדים בארון ולכולנו ירווח"

3 באוגוסט, 2013
האזינו:
יו"ר האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ', התראיינה ברשת ב' אצל ליאת רגב ואמרה את הדברים הבאים:
 
- הראיון המלא באודיו בתחתית הכתבה - 
 
אמרת קודם לכן שראש הממשלה ושר האוצר עשו זובור לד"ר קרנית פלוג והם צריכים להתנצל בפניה.
 
כן כי נמצא לתפקיד האדם, שברור לחלוטין שהוא המינוי הטבעי, במקרה היא גם אישה, יכול להיות שזה הדבר שעצר מבעדם. מדובר במי שהייתה המשנה לנגיד תקופה מאוד ארוכה, כלכלנית מאקרו מאוד מוערכת. גם סטנלי פישר חשב שהיא המועמדת הטבעית למלא את מקומו. היא גם מנהלת מחלקת מחקר מהוללת ואובייקטיבית של בנק ישראל. אין דבר יותר טבעי, נכון וצפוי מלמנות אותה. במקום למנות אותה, הולכים קודם ליעקב פרנקל, עד שמתגלה פרשת הבושם ועוד אי אלו פרשיות שהוא נאלץ להסיר את מועמדותו. גם הבא בתור, ליאו ליידרמן, גם מסיר את מועמדותו בגלל כל מיני פרשיות. 
 
כיוון שד"ר קרנית פלוג עימנו כאן שנים רבות, בשירות הציבורי, אני יכולה להניח בזהירות שלו היא הייתה מתמנה לכהונת הנגידה, גם עם היו הופכים אותה עם רגליה למעלה ומנערים את כל כיסיה, לא היה נושר משם לא שקל. ולכן העובדה שלא מינו את המינוי הטבעי היא זאת שהביאה למסכת הפרשיות המוזרות והמביכות האלה. אני גם רוצה להגיד בשולי הדברים שאני חוששת שבמידה רבה היה כאן סוג של הטלת וטו, אולי אפילו לא מודעת לד"ר פלוג, פשוט כיוון שהיא אישה. 
 
אני באמת חושבת שלא מאוחר מדי - יכולים לפיד ונתניהו לפנות לקרנית פלוג, להגיד לה שהם טעו ושהם מתנצלים. מחר היא תוכל להכנס לתפקיד ולעשות אותו ביד אחת קשורה לאחור, בלי שלדים בארון ולכולנו ירווח.