ביום חמישי הזה מנצחים שוב בפריימריס. עושים היסטוריה!

17 בנובמבר, 2013

שלום לכולכם,
הדרך שלנו אמיתית וחזקה. ביום חמישי הפריימריס לראשות מפלגת העבודה – ובעזרתכם נעשה הסטוריה, ואני אבחר בפעם השניה לראשות העבודה, דבר שלא קרה כבר הרבה-הרבה שנים. ביום שאחרי יהיה ברור לכולם שהדרך שלנו היא אמיתית וחזקה והיא כאן להישאר. אתם ורק אתם תקבעו את תוצאות הבחירות. 

כסף קטן של רבים מול כסף גדול של מעטים. זה התחיל כהתעקשות שלי לגייס הרבה תרומות קטנות מהרבה אנשים, במקום, כנהוג, מעט תרומות גדולות מכמה בעלי הון, והתעצם לכדי מפגן עוצמה והתגייסות מרגש שלכם: 1150 מכם תרמו לקמפיין שלי עד רגע זה. זה מספר שיא של תרומות קטנות שפוליטיקאי ישראלי אי פעם הצליח לגייס, וזה כבר טעון משמעות הרבה יותר עמוקה מגיוס הכספים לכשעצמו. ואנחנו ממשיכים! תרמו כאן.
מחוייבות, מסירות, אווירה מדהימה. לעולם לא יהיה לנו הכסף הגדול שיש לצד השני – אבל כמות המתנדבים שלנו עצומה, והיא גדלה בטור עולה.  המחויבות והמסירות שלכם לדרך,  הנחישות והאווירה המדהימה במטה בתל אביב ובמטות הישוביים הפזורים בארץ -   והתרומות הקטנות שלכם שמצטברות והולכות – כל זה יותר חזק יותר מכל הון שבעולם.
ראו את מפת התרומות האינטראקטיבית שלי – מקריית שמונה ועד אילת - לעומת זו של בוז'י, וממנה אפשר ללמוד הכל. מה מקורות הכוח של המתמודד/ת, למי אנחנו חייבים, איך ועם מי אנחנו באמת עובדים, את מי אנחנו מייצגים. לחצו כאן למפת התורמים שלי ואיפה הם גרים, וכאן למפה  הארצית – עולמית של בוז'י, תוכלו להתעמק במפות, ולהבין הכל.

לקראת יום חמישי אני מבקשת התגייסות חזקה ונמרצת שלכם כדי שאנצח. אל תחששו מהכסף הגדול. לא משלטי החוצות היקרים, לא מה"פעילים" בשכר שתפגשו בקלפיות, לא מהבאנרים שיהיו באינטרנט, לא מהכסף שישפך על "צבע" בקלפיות. פשוט תתרמו, תתנדבו, תגיעו להצביע, תדאגו שכל מי שאנחנו מכירים יגיע – וננצח. תיכף אפרט.
התמיכה בי היא מאוד חזקה, אבל שאננות ואדישות הן האויבות שלנו.  אלה הנתונים: בשבועות האחרונים שוחחו יותר מ-1,543 מתנדבים  עם כל מתפקד ומתפקד.   41,386 שיחות נעשו.  21,509 תומכים בי.  ו-12,543 בבוז'י. כל היתר – מתלבטים, לא נמצאו, או לא יגיעו. כלומר הובלה של 22%. לכל זה נוסף השבוע סקר מכון "מדגם" לתוכנית של ניסים משעל שבה התראיינתי השבוע את מי אתה רוצה לראות בראשות מפלגת העבודה? שאלו את מצביעי מפלגת העבודה. 64.4 אחוז תומכים בי, 35.6 תומכים בבוז'י. שימו לב, מדובר במצביעים, לא במתפקדים, ואני רואה בזה (עם כל המגבלות שיש בסקרים) חיזוק שנותן המון אנרגיה ותמיכה בדרך המאתגרת והלא פשוטה שאנחנו מובילים יחד.
הנתונים האלה משמחים אבל בפרוש לא מספיקים כדי לנצח בחירות! בחירות מנצחים רק בקלפי, בפתק ובעוד פתק. כעת  כולנו עושים מאמצים כבירים להבטיח שכל התומכים החופשיים והעצמאיים, יגיעו לקלפי. אני זקוקה לכם כדי שזה יקרה. זה לא קורה מעצמו, ודורש מעורבות ואנרגיה חזקה שלכם. תמיכה היא דבר יפה אבל היא חייבת להסתיים בקלפי, ושום נצחון לא מונח בכיס – יש לנו קרב מול אינטרסים, כסף וכוחות מאוד חזקים, ואל תזלזלו בהם.

מה אני מבקשת מכם החל מרגע זה, ובשיא הכוח ביום חמישי:

תהיו פעילים מאוד בפייסבוק ובטוויטר. שתפו סטטוסים שלי, תנו לייקים. העלו סטטוסים של תמיכה שלכם, וכנסו לעמוד שלי באופן פעיל, כי לא תמיד אתם רואים סטטוסים בפיד שלכם.
מתנדבים למטה המרכזי שלנו. אם אתם גרים בתל אביב או בסביבה הקרובה, אנחנו זקוקים לכם לחצי יום, או אפילו לכל יום הבחירות.  בואו להתנדב במטה המרכזי שלנו, ברחוב הצפירה 10. יהיה פה שוקק חיים ומלא אנרגיה. כתבו למייל הזה:  mate.shelly2013@gmail.com 
יש לנו מטות מקומיים בכל הארץ. נצטרך אתכם שם. למטה עצמו, להסעות, לטלפונים, להיות באזור הקלפי, לחלק חומרים שלנו, לשכנע, מה שאתם אוהבים, רוצים ומסוגלים. כתבו למייל הזה: mitnadvimshelly@gmail.com
וככה נראה מבצע התרומות שעשינו השבוע במטה:

ידיעות אחרונות – התורמים שלנו: מדגם מייצג. רביעי משמאל ראש עיריית ירוחם מיכאל ביטון שתרם אלף שקלים לקמפיין.

הנה גם עוד כמה מאמרי תמיכה מהיומיים האחרונים:
"שלי היא כוכב, אבל לא נולד. היא הולכת לחרוש תלם ארוך" ראיון של יריב בן אהרון מקיבוץ ראש הנקרה אצל עודד שחר ב"הכל דיבורים".
"לא אויבת העסקים, הידידה הגדולה ביותר של בעלי העסקים הראליים.מאמר של עמירם גיל בגלובס.
"שלי לראשות העבודה." מאמר של צבי גיל במגפון. 

אל תחשבו לרגע שהעומס בגלל הפריימריס גורם לי להוריד רגל מהדוושה בכל העניינים החשובים שעל הפרק, אבל הפעם אדווח לכם עליהם בקצרה, מי שמתעניין שיכנס לללינקים בהמשך.

200 משכורות שלמות מהחיים שלכם אתם צריכים בשביל לקנות דירה נורמלית, זה החישוב העדכני והמזעזע. צפו בנאום שלי במליאה, בדיון מיוחד על משבר הדיור שיזם ח"כ איציק שמולי, משיבה לראש הממשלה נתניהו אחרי נאומו ומתעמתת איתו על הכל: על הכישלון המוחלט שלו לספק קורת גג בניגוד להבטחותיו הגרנדיוזיות, על ממשלת הכל דיבורים שהלוואי ומהספינים, מסיבות העיתונאים, והרפורמות הכושלות שלה היה אפשר להקים בית אחד, וגם על השר היחידי שלצערנו יודע גם לבצע – שר הבינוי והשיכון אורי אריאל מהבית היהודי, שמוציא מכרז ל-23 אלף יחידות דיור בהתנחלויות ושופך נפט על מדורת המשבר עם האמריקאים, ומים קרים על המו"מ להסדר מדיני.

עוד תקשורת וראיונות בסוגיית איראן, המשבר עם האמריקאים, והמו"מ התקוע עם הפלסטינים, על כך גם דברתי בנאום בכנס הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה  (GA) בירושלים, שם גם ספרתי על ההזדמנות הפוליטית הנדירה לכונן סוף סוף נישואים אזרחיים בישראל, לרבות כמובן נישואים של בני אותו מין.

הרווחים הכלואים. לכל הטיפול שלי בזה השבוע  לחצו על התמונה:

ראיון מקיף בגל"צ, על שורה של נושאים,  אצל יעל דן - באולפן המיוחד שהוקם באילת, שם השתתפתי בכנס העיתונות, הנה עוד דווחים על דברים שאמרתי בדיון על "עלייתו ונפילתו של הטייקון". עוד ראיון טיפה יותר אישי וארוך בתוכנית "חיידק פוליטי" אצל נחמה דואק.

על אנשים שמרביצים לילדים שלהם, בעקבות המחקר המקיף שהראה שכל ילד שני הוא קרבן של אלימות או הזנחה מצד הוריו, כאן.

ויסקונסין חוזרת. כמו מפלצת שראשה נכרת והיא מצמיחה אותו מחדש – נתניהו, לפיד ובנט מחזירים אותה בחזרה בדלת הקדמית. לחצו על התמונה מועדת העבודה והרווחה השבוע לטיפול נרחב שלי בנושא:

יה רוזומיים פשיסטקו. פגישה עם נשיא פולין בירושלים השבוע. חוץ מהעניינים הרגילים שבפגישה רשמית כזאת, דברנו גם על הורי ניצולי השואה ועל בתי הוריהם בפולין, ואפילו יכולתי להגיד לו: "יה רוזומיים פשיסטקו אלה מוביץ' נייה מוגם" (אני מבינה כל מלה בפולנית אבל לדבר אני לא מסוגלת):

נחום ברנע והשוביניזם הפרוע והבלתי נשלט שלו. בטח לא פספסתם את העובדה שברנע כינה אותי בטורו המכובד כך:

יש דברים שהשתיקה אינה יפה להם, לפיכך הגבתי על הדברים באופן נוקב בפוסט הזה, שקיבל תאוצה ושיתופים נרחבים ביותר, ואין סוף התייחסויות בתקשורת, הנה גם ראיון לתוכנית "חי בלילה" בערוץ 2 אצל נדב בורנשטיין:

אמרי רון הלך לעולמו. ציוני, סוציאליסט, מלא הומור, שוחר שלום, איש אמת, בן אדם. עצב עמוק ליווה אותי כל השבוע. אמרי רון נפטר והוא בן 77. הוא היה ח"כ מטעם מפ"ם ואחר כך איש מפלגת העבודה, ועשה שורה מרהיבה של תפקידים חשובים בצבא, בקיבוצים, בכנסת.  איש מקסים, אידיאולוג ומורה דרך, ששילב יכולת נדירה של כושר ביצוע יוצא דופן ומיומנויות כלכליות ביצועיות עם יכולת לרקום חזון ולהיות נאמן לאידיאולוגיה. ציוני, סוציאליסט, מלא הומור, שוחר שלום, איש אמת, בן אדם. אהבתי אותו מאוד, התייעצתי אתו לא מעט. לפני חודשיים נפגשנו במשמר העמק קיבוצו בכנס שיזם וארגן בשבילי, והשבוע יחד עם אוהבים ומעריצים רבים ספדתי לו בבית העלמין במשמר העמק, הקיבוץ שבו נולד וממנו פעל והביא רק אור, טוב, ומעשים נפלאים לטובת החברה. יהי זכרו ברוך.

שלא נדע צער, שבוע טוב ומוצלח שיהיה לנו,

תודה ואהבה גדולה על הכל,

שלכם,

שלי