יחימוביץ' מציגה שדרוג יסודי של אתר האינטרנט הותיק והפופולרי שלה

18 בנובמבר, 2013
יחימוביץ' משיקה אתר אינטרנט חדש, מדובר באתר תוכן בן שבע שנים, אשר עד הפריימריז ישמש במה נוספת לקמפיין של יחימוביץ', ובאמצעותו יגוייסו מתנדבים, תומכים ותרומות קטנות ובינוניות. כמו כן יינתן שרות לחברי המפלגה –יוכלו לבדוק באתר אם הם בעלי זכות הצבעה בפריימריז ביום ה', ובאיזו קלפי יהיה נוח להם להצביע.  
אתר האינטרנט של יחימוביץ' הוא האתר המקיף והפעיל ביותר בקרב אתרי הפוליטיקאים בישראל, ובעל הכניסות הרבות ביותר. על פי דה מרקר נמצא כי הוא במקום הראשון בדירוג אתרים מבין אתרי ראשי המפלגות. האתר משמש גם ארכיון וכלי עבודה בידי יחימוביץ' והצוות המקצועי שלה, והוא נותן ביטוי נרחב לעבודתה הפרלמנטרית, הציבורית והפוליטית בקרוב לשמונה שנים כחברת כנסת. האתר מתעדכן בזמן אמת במידע על חקיקה, פעילות פרלמנטרית, נאומים, פוסטים, פרסומים ופעילות ברשתות החברתיות. 
באתר אפשר לעקוב כרונולוגית אחרי עשרות מאבקים מרגע תחילתם ומה עלה בגורלם – תמלוגי הגז, ויסקונסין, עובדי קבלן, הפרטות, שכר בכירים, מאבק בשחיתות, ועוד ועוד.
כל אחד מאלה ורבים אחרים מניבים מאות תוצאות לאורך השנים.
האתר במתכונתו החדשה נבנה באופן שבו כל התכנים מחולקים ל"נושאים חמים" כך שהגולשים יוכלו בלחיצת כפתור ללמוד לעומק על נושא מסוים, כגון זכויות עובדים, התהליך המדיני ומשאבי טבע.  
הקמפיין של יחימוביץ' לראשות מפלגת העבודה מבוסס כולו על תרומות קטנות ובינוניות ועל מתנדבים. ובאמצעות האתר החדש יכולים הגולשים לתרום ולהתנדב לקמפיין בלחיצת כפתור. יחימוביץ' היא הפוליטיקאית היחידה בישראל שמגייסת תרומות קטנות מתומכיה דרך האינטרנט - עד כה גייסה יחימוביץ' יותר מ-380 אלף שקלים מ-1,100 תורמים, כאשר התרומה הנפוצה ביותר היא 100 ש"ח. כמו כן, יותר מ-1600 מתנדבים פועלים למען בחירתה מחדש בחודשיים האחרונים ולקראת הפריימריז ביום חמישי. 
האתר החדש מסונכרן באופן מלא עם פעילותה של יחימוביץ' ברשתות החברתיות - פוסטים שמועלים לחשבון הפייסבוק של יחימוביץ', שלו עצמו למעלה מ-108 אלף עוקבים, וכן סרטונים שמועלים לערוץ היוטיוב ותמונות שמועלות לחשבון האינסטגרם של יחימוביץ' - יתעדכנו באופן אוטומטי באתר עצמו. כמו כן, באתר יוקדש חלק מיוחד לעבודה הפרלמנטרית של יחימוביץ' ובו ירוכזו התכנים בנושא הצעות חוק, שאילתות, נאומים במליאה והופעה בפני הועדות.
האתר עוצב על ידי סטודיו מתנס אינטרקטיב וערן להב המוכשרים עד מאוד, והוטמע על ידי wngmedia (חברה ישראלית הממוקמת בבני ברק אשר מעסיקה בעיקר נשים חרדיות). העיצוב החדש של  האתר מדמה קריאה במגזין אינטרנטי ומאפשר עיון והעמקה בתכנים שמופיעים באתר. האתר בנוי באופן שמאפשר גלילה אין סופית המסודרת באופן כרונולגי מהחדש לישן, כך שהגולשים והגולשות יוכלו להתעדכן גם דרך העמוד הראשי בכל הפעילות האחרונה.
האתר נבנה כאתר רספונסיבי, כך שעם פתיחתו הוא מזהה את גודל המסך ומאפשר תצוגה נוחה גם באייפד וגם במחשבים לסוגיהם. לאור התכנים הרבים, נבחר פונט "אל"ף", פונט ישראלי חדש שהוא פיתוח של איגוד האינטרנט הישראלי ומאפשר קריאה נוחה. 
לגלישה באתר: http://www.shelly.org.il/