"על צלם החצאיות נתן אשל"

26 בנובמבר, 2013
הי זאת שלי, על צלם החצאיות נתן אשל, לכבוד היום לציון המאבק באלימות נגד נשים.
מאז הפריימריס אני מקבלת מכם מאות מיילים ותגובות של תמיכה, והזדהות, ועצב, והתחייבות להמשיך וללכת בדרך, וזה מאוד מרגש ומחזק.
היום גם קיימתי מסיבת עיתונאים, ובה חזרתי ואמרתי כדי שלא ישאר מקום לספק: מתייצבת לצד מי שנבחר בבחירות דמוקרטיות, בוז'י הרצוג, ומתכוונת לעשות הכל כדי לסייע לו, בלי תנאי בלי אבל ובלי סטופר ביד. בי נשבעתי שלא אעשה לו את מה שעשו לי. הצלחתו- הצלחתנו.
ובצד המיילים שלכם, יש כמובן גילויי שמחה לאיד מצד אושיות כמו רני רהב, אלון חסן ועוד.
אשתף אתכם באחד.
לפני שנה הגיע אלי בטעות מייל שראש לשכת נתניהו המודח, נתן אשל, שלח ליועצת המשפטית שלו, ובה שאל לעצתה אם יוכל להיענות לבקשת ראה"מ נתניהו ולנהל את המו"מ הקואליציוני אחרי הבחירות.
אשל, כזכור, הטריד לפחות עובדת אחת במשרד ראה"מ, וכשהפרשה התפוצצה סגר עיסקה עם נציב שרות המדינה, והתחייב שלא יהיה עוד בשרות המדינה וילך הביתה בשקט.
איך המייל שלי הגיע אליו? בשעתו הוא השיג אותו כדי לשגר אלי שורה של מיילים מביכים של נאצה, אחרי שדרשתי שיקיים את ההסכם ויפסיק להסתובב בזירת ההטרדה, וגם שחושפי הפרשה לא ישלמו בראשם על כך שנהגו כראוי.
את מייל ההתייעצות השערורייתי שלו (שכאמור נחת אצלי בטעות) פרסמתי רק אחרי הבחירות לכנסת.
לא לפניהן – כדי שזה לא ישמש "חומר קמפיין". אחריהן – כדי שחלילה לא יתאפשר למטרידן לחזור בדלת הראשית לשרות המדינה כאדריכל המו"מ הקואליציוני.
והנה מייל שהוא שלח לי אחרי הפריימריס, מה אומר לכם, יש לי כמה אויבים שאני די גאה בכך שהם אויבי :