שלי על הי זאת שלי

5 בפברואר, 2014

שלי התראיינה השבוע לכתבת ספיישל באתר מאקו לכבוד חגיגות העשור לפייסבוק:

 
"אני אוהבת את הפייסבוק. הוא כלי יעיל, מהיר ולעיתים קרובות גם מהנה לשתף במסרים ובפעולות שלי", העידה ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה) שהייתה אחת הפוליטיקאיות הראשונות שפתחו עמוד ברשת החברתית, כבר לפני 7 שנים - ומאז צברה אסופה מרשימה של 110 אלף חברים.
 
"אני לא מעלה סטטוסים ברישול, חושבת על כל מה שאני כותבת ומקדישה לזה זמן. המחוייבות שלי היא להעלות תוכן אידיאולוגי שיהיה משכנע, מעניין ומושך, לפעמים מצחיק, לפעמים קצת אישי. לפעמים יש רעיון שמתחיל בלייק וממריא לפעילות מכל הסוגים", מספרת חברת הכנסת והפייסבוק יחימוביץ'. 
 
אחד הסטטוסים הראשונים שהעלתה יחימוביץ' לעמוד הנוסף שפתחה היה בכלל של בתה הקטנה רמה, שכתבה: "כשאני מגלה שלהורים שלי יש פייסבוק, זה הזמן לסגור את שלי". אותה רמה, כבר בת 18, מככבת ממש השבוע ככפילה של שלי במסגרת "שבוע הדופלגנגר". 
 
אלא שהקשר של יחימוביץ' והפייסבוק מזוהה יותר מכל עם המשפט שהפך למותג: "היי, זאת שלי". במשפט, שבאמצעותו פונה יחימוביץ' לחבריה בעמוד הפייסבוק שלה, היא השתמשה כבר בשבועות הראשונים להפעלת העמוד. באחד מאותם סטטוסים העלתה יחימוביץ' תמונה שלה מנקה את ביתה בעצמה - זאת כביקורת על הוצאות הניקיון בבית ראש הממשלה נתניהו. התמונה זכתה לאלפי לייקים ושיתופים.
 

לחצו כאן לכתבה., וכאן לראיון קצר עם שלי בגלי צה"ל באותו עניין.

תגיות