שווים ושווים יותר

19 באוגוסט, 2014

כתבה של מתן חודורוב, מתוך התכנית חמש עם רפי רשף בערוץ 10, על מאבקה של שלי שנועד לגרום לבנק ישראל לקלוט את לקץ' מלקו להעסקה ישירה.

"ברור שמדובר בתקלה שלא הגיעה עד ללשכתה של הנגידה, אבל האחריות המיניסטריאלית כמובן רובצת עליה. ואת הטעות הזו היא התבקשה - ע"י חברת הכנסת שלי יחימוביץ' - לתקן באמצעות מחווה לא יקרה: לקלוט את אימו של סמ"ר מלקו ז"ל כעובדת מן המניין בבנק, ולהפסיק למעשה את הנוהג הפסול שמקיף הרבה מאוד עובדים במשק, שבמסגרתו היא מועסקת כעובדת קבלן.

הנגידה פלוג סירבה לדרישה הזו במכתב שהיא משגרת ליחימוביץ', והנה כבר הסטטוס שחברת הכנסת יחימוביץ' מפרסמת היום נגד הנגידה... הסטטוס הזה צריך לומר הוא המשכה של התכתבות שתחילה כשקטה בין שלי יחימוביץ' לבין קרנית פלוג.

עד עכשיו תשעת אלפים לייקים, נכון לשעה הזו, לסטטוס של שלי יחימוביץ', הרבה מאות של תגובות מצד גולשים זועמים, ויש להניח שהמאבק הזה רק יצבור תאוצה, כאשר עוד ועוד פעילים חברתיים מאיימים להצטרף לדרישה שאימו של משה אכן תועסק, כאם שכולה, כעובדת מן המניין בבנק ישראל. יש לי תחושה שכל התעקשות נוספת של הנגידה פלוג בעניין הזה רק תפעל לרעתה בסופו של דבר, כי את הדרישה הזו אי אפשר יהיה לעצור בקלות - ואולי בצדק."

לחצו כאן לצפייה בכתבה המלאה.