קוראת לכם לעשות כמוני ולתרום לקמפיין של מיכאל ביטון לראשות עיריית ירוחם

26 באוקטובר, 2014

שלי בבלוג: הצ'ק בתמונה הוא התרומה האישית שלי לקמפיין של ראש מועצת ירוחם, מיכאל ביטון הנפלא. קוראת לכם לעשות כמוני, גם בסכומים קטנים, וכך לקחת חלק בנצחונו, ובהמשך כהונה מעוררת תקווה והשראה לעיירה ירוחם ולכולנו.

מיכאל ביטון הוא אחד האנשים שאני הכי מעריכה בציבוריות הישראלית. חשוב שבבחירות לראשות המועצה בעוד שבועיים וחצי, הוא ישוב ויבחר – ובגדול. למה?

כי מיכאל הוא מסוג המנהיגים שיש להם חלומות גדולים וחזון מפואר, וגם יכולת וכישרון לממש את החלומות.

הוא גם אינטלקטואל ואידאולוג, וגם ביצועיסט. מבריק, נקי כפיים, אוהב אדם.

לפני 44 שנים הוא נולד בירוחם, הילד התשיעי וצעיר הבנים למשפחתו. הוא לא סיים תיכון ולא עשה בגרות, אבל בצבא זהר והתבלט (הוא מגיבוריו של הסרט "להיות קצין") ומשהשתחרר סגר במהירות שיא את הפער, והיה לאיש חינוך ואיש ניהול, יזם חברתי פורץ גבולות שאינו יודע לאות. באמת תקצר היריעה מלפרט את העשייה הנהדרת שלו.

מאז שנבחר לראשות המועצה לפני ארבע שנים, הוא עשה ניסים: שעות הלימוד תוגברו, מגמות וחוגי העשרה נוספו למערכת החינוך כמו פטריות אחרי הגשם, נוספו צוותי הוראה בגנים, בבתי הספר ובמרכז הלמידה, אולם ספורט, מרכז לגיל הרך, מעונות וכיתות חדשות נבנים עכשיו.

בתי הספר של ירוחם נבחרו לבתי הספר הערכיים ביותר במדינה ודורגו במקום הראשון בארץ ובעולם בתחום הרובוטיקה.

אחרי יותר מ-20 שנה של קיפאון בבניה, בהן לא נבנתה בירוחם ולו יחידת דיור אחת, נבנו 200 יחידות דיור חדשות, 400 בבניה כעת, ומאות מגרשים נוספים משווקים ונחטפים.

ההגירה השלילית נבלמה ולראשונה זה שנים יש הגירה חיובית. יותר מעשרה מליון שקלים גוייסו לטובת אגם ירוחם המשתקם, ומלון סוויטות נפתח בעיר.

ויש לו עוד הרבה עבודה לעשות.

קמפיין בחירות כרוך בעלות שלאנשים רגילים וישרי דרך כמו מיכאל אין דרך לממן ללא תרומות מהציבור הרחב.

הוא גזר על עצמו שלא לקחת תרומה מכל מי שיכול להיות בעל עניין. מזמינה אתכם לעשות כמוני ולתרום כל סכום שאתם יכולים, גם אם הוא קטן, ולהיות שותפים לדרך, לעשייה ולתקווה. הסכום המקסימלי הוא אלף שקלים.

אפשר לתרום בהמחאה לפקודת "ירוחם אחת", ולשלוח בדואר ל"ירוחם אחת" אצל משפ' יעקבי, נחל ממשית 1, ירוחם 80500' טלפון 052-4388336.
או: בהעברה בנקאית לחשבון 375099 בבנק הפועלים (12) סניף 567 לפקודת "העבודה", ואת האסמכתא יש להעביר לפקס 08-9167645 או לדוא"ל: Tjacobyg@gmail.com.

בהצלחה בבחירות מיכאל היקר, זו תהיה הצלחתם של תושבי ירוחם והצלחה של כולנו.