התרגלתם לסכינים? קבלו שושנים! הפריימריס ביום שלישי ולכל פתק בקלפי – משמעות גורלית, ובבקשה, בלי "יהיה בסדר". כמה פגישות אישיות היו לך עם נתניהו? כי לתשובה היו לפחות שבע. מילה על הומופובים ופרימיטיבים. ואם לא תלמד תלך לעבוד בפרי הגליל.

10 בינואר, 2015
 
חברות וחברים שלי, שותפות ושותפים לדרך,
 
ביום שלישי אתם תכריעו את מקומי ברשימת הח"כים של העבודה לכנסת. אלה לא פריימריס קלים, ולכל פתק בקלפי יכולה להיות משמעות גורלית. 
מבקשת שתסבירו את זה לכל מי שיש לו זכות הצבעה, תומך בי, וחושב ש"יהיה בסדר". זה לא יהיה בסדר בלעדיכם, וכבר למדנו זאת על בשרנו בעבר. 
 
מתנדבות ומתנדבים יקרים, מי שיכול/ה – יועיל מאוד אם תקחו ביום שלישי יום חופש, או חצי יום, ותתגייסו כדי לתת יד למערך יום הבחירות שלנו. מי שיכול/ה גם ביום שני – עוד יותר טוב.  
בנקודה הזאת בזמן אנחנו הכי צריכים אתכם לשלוש משימות התנדבות:
1. עמידה ביום הבחירות בקלפי הקרובה לבית, לשכנע את הבאים להצביע ולהפגין תמיכה בי ובדרך שלנו.
2. זקוקים לכם, עם הרכב שלכם, להסעות מצביעים לקלפי. זה ממש – ממש חשוב. 
3. עדיין צריכים אתכם לטלפונים ולמשימות נוספות במטה הישובי ובמטה המרכזי בדיזנגוף סנטר.
כדי להירשם לכל סוג התנדבות שתבחרו, הקליקו כאן, על תמונת המטה שלנו בדיזנגוף סנטר:
 
והנה כמה תמונות מישיבת ראשי מטות שמתקיימת ממש ברגע זה, וצילמתי בשבילכם:
 
הבחירות הן ביום ג' השבוע, מעשר בבוקר עד עשר בערב. למי ששואל אתכם על זכאות להצבעה ועל מיקום קלפיות, וגם לעצמכם כמובן, בקשו מס' תעודת זהות והקליקו כאן (אפשר להצביע בכל קלפי):
 
כך נראה טופס ההצבעה. אין לנו עדיין את התצורה הסופית שלו, אבל הוא ייראה בערך כך. זכרו שחייבים לסמן X לפחות לצד שמונה שמות ומקסימום לצד עשרה שמות, אחרת הטופס ייפסל:
 
תודה גדולה על הנדיבות שלכם. על ההתגייסות והפשטות שבה אתם תורמים לי מכספכם הפרטי לקמפיין הפריימריס. בארבעה שבועות התגייסתם 815 אשה ואיש ותרמתם 235,678 שקלים לקמפיין.
תוצרת הארץ. בתמונה – חלק מפריטי הקמפיין שיהיו בקלפיות ביום שלישי, ועוצבו ונרכשו בזכות התרומות שלכם. הכל כמובן תוצרת הארץ, כולל החולצות.
 
בזכותכם אני משוחררת מתלות בקומץ בעלי הון, ומסתמכת על תרומות קטנות ובינוניות מהציבור הרחב, שאותו אני משרתת.
היינו הראשונים בישראל שגייסנו כך כסף, בעקבות מודל אובמה. אני גאה בזה. תמיד היינו דלים בתקציב, אבל הפעם (פעם רביעית שאנחנו מגייסים כך!) אתם מדהימים במיוחד. הבנתם בדיוק מה אני עושה ולמה, והתגייסתם באופן מרגש ומיידי. 
אנחנו כעת במצב מעולה שבו חסרים לנו רק 40 אלף שקלים להגיע לתקרת גיוס התרומות המותרת, ואני מבקשת מכם להירתם לטובת העניין כדי שב–24 השעות הקרובות נגייס את הסכום החסר.
בואו נוכיח, שוב, שהכסף הגדול לא משחק במגרש שלנו. כל סכום, גם קטן, יתקבל באהבה ובברכה. רוצים לתרום עכשיו? הקליקו כאן.
 
ככל שאחוזי ההצבעה יהיו גבוהים יותר כך מצבי יהיה טוב יותר. אנא עשו כל שביכולתכם, ברשת, בעבודה, בבית ובטלפון כדי לעורר את השטח. הנה סרטון ברוח זאת שהעליתי השבוע:
 
גם אתם העליתם סרטונים מקסימים משלכם, הנה זה של נעמה לזימי, אור זמיר ולירון גולדפלד, שלוש נשים צעירות רציניות ותותחיות, שלצורך העניין נהנות להיות שטותניקיות: 
 
תציפו את הרשתות. לצפיה בעוד סרטונים הקליקו כאן, וכל אחת ואחד מכם מוזמנים לעשות זאת גם. העלו סטטוסים, תמונות ווידאו שקוראים לצאת להצביע, או שמסבירים למה אתם תומכים בי. ותזכרו: בלי נגד, בלי לפגוע חלילה בשום מתמודד/ת אחר/ת, רק בטוב. השמירה הזאת על הרמוניה פנימית חשובה מאוד להצלחת המפלגה בבחירות.
לכתבה באתר PC אנשים ומחשבים:
 
ראיונות פוליטים מהשבוע: ב"הכל דיבורים" ברשת ב', עם איילה חסון וחנן קריסטל: "בין פריימריז שיש בהם אולי פגם פה ושם לבין דיקטטור, שליט יחיד שממנה את נאמניו והם נושאים עיניהם רק אליו ולא אל הציבור שלהם  - אני לחלוטין בוחרת בשיטה של פריימריז. 
יש בזה משהו שמלמד צניעות, ענווה, מי שולח אותך ולמי את חייבת. ללכת ברחבי הארץ ולבקש מאנשים תמיכה ולנסות להיות ראויה לתמיכה הזאת כל פעם מחדש – זאת הדמוקרטיה בהתגלמותה... אני חושבת שחברי המפלגה מבינים שאני מנסה לייסד כאן איזו דרך חדשה לחלוטין שבה יו"ר המפלגה שמודח בפריימריז, ויש אחר – יצחק הרצוג, שמנצח - לא הופך שולחן, לא שורף את המועדון, לא מתפלג, לא מאיים, לא מחרחר מלחמה אלא מתייצב לצד מי שנבחר באופן דמוקרטי. וזה מה שאני עושה באמונה שלמה."
 
ראיון בשלישיה. וכאן ראיון משותף של שלושה מתמודדים: פרופ' יוסי יונה, אני, וח"כ איציק שמולי, בערוץ 2 ב"כידון ובן סימון" אצל דני בן סימון ושרון כידון:
 
התרגלתם לסכינים במפלגת העבודה? קבלו שושנים! יו"ר המפלגה שלי וראש הממשלה הבא יצחק הרצוג מפרגן לי, בגדול, בעמוד הפייסבוק שלו: "אני חייב לומר שההתנהלות של שלי בבחירות האלה ראויה להערכה. היא התגייסה במלוא המרץ להצלחת הרשימה המשותפת ולהחלפת השלטון. 
שלי היא דמות מרכזית וחשובה ברשימה המתהווה שלנו ואין לי ספק שלחדות האידאולוגית שלה, ליכולת העשייה המרשימה ולחיבור החזק שלה לתהליכים שעוברים על החברה הישראלית תהיה תרומה מרכזית במסע לתיקון ישראל אליו יצאנו.
היא הוכיחה את זה במאבקים כלכליים-חברתיים חסרי פשרות שהובילה: המאבק לביטול השר"פ, המאבק למען העסקה ישירה של מורי קבלן, המאבק נגד מונופול הגז והורדת יוקר המחיה והמאבק למען שלטון החוק ומיגור השחיתות הציבורית.
בזכות הסיבות האלה ועוד רבות נוספות אני רואה בשלי שותפה בכירה בממשלה שנקים לאחר המהפך." כאן לסטטוס שלי עם השיתוף, וכאן הקליקו לסטטוס של בוז'י: 
 
עוד ראיון, לתוכנית "המטה" של נדב פרי בערוץ 10, על הפריימריס בליכוד ועל הרשימה החשוכה הכמעט "נקייה" מנשים שנבחרה שם, למה הרצוג יהיה ראש ממשלה טוב פי כמה מנתניהו, ועוד:
 
ובחזרה לעניינים שבשבילם בכלל אנחנו עושים פוליטיקה:
 
לפחות (לפחות!) שבע פגישות אישיות היו ליצחק תשובה עם ראש הממשלה נתניהו. ככה זה ברפובליקת בננות כשדלתו של השליט פתוחה לפני האוליגרך. החשיפה המדהימה על כמות הפגישות האישיות בין השניים (לא כולל ים של פגישות בדרגים נוספים) של יונה לייבזון ראש הדסק הכלכלי של גל"צ, יחד עם תומר אביטל עם פרוייקט "מאה ימים של שקיפות" שלו – שופכת אור על הרבה דברים.
את מי משרת נתניהו? לפני מי דלתו פתוחה? למצוקתו של מי נפתח לבו? למי הוא נותן מונופול על משאבי המדינה? על מי הוא לא מטיל פיקוח גם כשאתם נעשקים ביוקר המחיה? את מי הוא סופר? את מי הוא רואה בעיניים?
לא אתכם. 
בשבילכם יש לו נאומים עם סחורה משומשת בשקל של דעאש, שינוי שיטת ממשל, ושלל סוכריות עם קלוריות ריקות שהוא משליך להמון, שלו הוא בז בוז עמוק. כאן לסטטוס המלא בפייסבוק על הפגישות האלה, וכאן לפוסט באתר:
הנה המכתב שלי ליועץ המשפטי לממשלה בעניין, כאן כתבה בגל"צ, וכאן סרטון מקסים, שמסכם את השנה עתירת ההישגים שלנו במאבק נגד מונופול הגז. הסרטון משתמש בפלטפורמה שפייסבוק יצרה למשתמשיה כדי לסכם את השנה שלהם, ומה שצוקרברג נותן לנו אנחנו לוקחים לטובת קידום מה שאנחנו מאמינים בו. תודה גדולה לאפרת לוי הנפלאה והמוכשרת, וגם לרועי הרצליך, יואב רבינוביץ', עמנואל שלמון ותומר קרמרמן. צפו:
 
הומופובים פרימיטיביים, אין מילה אחרת. הקמפיין שבו אנשי הבית היהודי, בזה אחר זה, משתפים אותנו בתפיסת עולם חשוכה ועתיקה שמדירה קהילה שלמה מכלל קהילת בני האדם שווי הזכויות, הוא מעורר תעוב וראוי לכל גינוי. שוויון מלא, לא בחסד, לחברי הקהילה הגאה, הפך להיות מבחן הנאורות בעולם המערבי. אנחנו רואים כאן במלא העירום את הפרימיטיביות של השקפת העולם. הנה עימות שהיה הערב בעניין הזה ובעוד עניינים' כשמצד אחד חברי ח"כ משה מזרחי ואני, ומצד שני איילת שקד ודני דיין:
 
מדיני. תגובה ציונית הולמת זו תגובה שמביאה תועלת למדינת ישראל. ובינתיים, נתניהו לא מחמיץ שום הזדמנות לדרדר את מצבנו עוד יותר. הנה ראיון במשדר הבוקר של רשת ב' אצל אריה גולן על החלטת נתניהו לעצור את הכספים לרשות הפלסטינית. וכאן ראיון באותו עניין (ועל עוד עניינים) אצל דן מרגלית בערב חדש:
 
וכאן ראיון על נאומו של נתניהו בועידת הליכוד, עם חגי גולן ורינה מצליח ברדיו ללא הפסקה. "אנחנו שוב ושוב מגיעים אל מצב של חוסר תקווה, שבו המוצא היחיד שהוא חופר בשבילנו – המנהרה היחידה – היא הפחדה, פאניקה, זריעת חוסר תקווה..."
 
האיום: "אם לא תלמד תלך לעבוד בפרי הגליל". על ההתעללות בעובדים קשי היום במפעל פרי הגליל, ב"אורלי וגיא" בערוץ 10, בראיון משותף עם הסטנדאפיסט נדב אבקסיס, בן חצור הגלילית, אדם שאני מאוד מחבבת ומעריכה (אם כי כאן לא מסכימה עם עמדתו) שמספר איך בילדותו ההורים היו מאיימים על הילדים שאם לא ילמדו ילכו לעבוד בפרי הגליל: 
 
לונה כלבתנו ז"ל. בשבוע שעבר ספרתי לכם על מותה העצוב, אם כי בשיבה טובה, של לונה אהובתנו. הנה כתבה על לונה בתוכנית "חי בלילה" עם נדב בורשטיין:
 
קיבוצניקים, תודה, ובואו לקלפיות, זה חשוב! וכדי לא לסיים בעצב, אסיים בתודה לחברי הקיבוצים, מנהיגים, מובילי דעה ואנשי רוח, אנשים נפלאים ועתירי הזכויות שחתמו יחד על מודעת התמיכה בי ופרסמו אותה בעיתונות הקיבוצית:
 
ועכשיו, כשסיימתם לקרוא, אני מבקשת מכם לחזור לתחילת הניוזלטר הזה כדי להשתלב בדרך שתבחרו במאמץ המשותף שלנו לקראת יום שלישי הגדול.
 
אוהבת אתכם ומודה לכם על הכל,
 
שיהיה לנו שבוע טוב ושמח,
 
שלכם,
 
שלי