שלי במכתב לחברי הקיבוצים: "תמכו בנגה בוטנסקי למזכ"לית התנועה הקיבוצית"

29 באפריל, 2015

לחברותי ולחברי בקיבוצים,
אני פונה אליכם, קבוצת חברים הקרובה אלי אידיאולוגית ופוליטית, כדי לבקש את תמיכתכם ואת ההתגייסות שלכם לנגה בוטנסקי, חברת בית השיטה המתמודדת כעת על תפקיד מזכ"לית התנועה הקיבוצית.
נגה היא המנכ"לית המעולה של מכללת אורנים בעשר השנים האחרונות. מדובר במפעל חינוכי מרשים, עם קול ועם אתוס יחודי המשתלב בערכים שלנו, ובמשרת ניהול בכירה ומורכבת. שליטה בתקציב שנתי של 140 מליון שקלים, במכללה המכשירה בכל שנה יותר מ-5,000 עובדי חינוך והוראה, ומעסיקה מאות אנשי סגל אקדמי ומנהלי. 
מעבר לכך  נגה מצוידת ברזומה קודם מרשים של תפקידים ציבוריים, חינוכיים וניהוליים, בהם עשתה עבודה נפלאה ויצרה מערכת קשרים ענפה עם גורמים פוליטיים וכלכליים.
נגה חברת מפלגת העבודה וצירת ועידה, היא ואני שותפות לדרך האידיאולוגית, הציבורית והפוליטית וחברות כבר תשע שנים, מרגע כניסתי לפוליטיקה. ההערכה שלי כלפיה עצומה, והיא רק מתחזקת עם השנים. מדובר באשה חכמה, מוכשרת, מנוסה, ישרה כנה ואמיתית, ונעימה להפליא ביחסי האנוש שלה.
בעצם יש בה את השילובים הכל כך נדירים שכולנו תמיד מחפשים במנהיגים: חזון ואידיאולוגיה, יחד עם יכולת ביצוע מרשימה; נועם הליכות יחד עם מנהיגות ויכולת קבלת החלטות.
אני מאמינה בה מאוד, ומשוכנעת שיש לה בדיוק את כל הכישורים והנסיון שיסייעו לתנועה הקיבוצית להתבסס ולפרוח בכל היבט שהוא. ערכי, חברתי וכלכלי.
מוזמנים לסייע באופן פעיל, להתנדב, לכתוב, לתרום לקמפיין שלה, מה שתרצו ותוכלו. גם נגה כמוני מגייסת לקמפיין תרומות של הציבור, וכל תרומה, לא משנה מה גודלה, תתקבל באהבה ובתודה (אני כבר תרמתי 500 שקלים).
מי שמתלבט, מוזמן לשוחח אתי. סמסו לי לטל' 050-5699777 ונחזור אליכם.
אוריה כספי, שהייתה עוזרתי הפרלמנטרית הנפלאה עד לא מכבר, (היום בבית יגאל אלון) מסייעת לנגה בהתנדבות ואתם מוזמנים לשוחח גם אתה בטל' 050-5731830
ראש המטה של נגה הוא אמנון סתוי מעין חרוד מאוחד: 052-3967656

ומי מכם שמעוניין להתנדב מוזמן להירשם בלינק הזה - התנדבות עבור נגה בוטנסקי.
אבל כמובן שאתם מוזמנים ליצור קשר גם עם נגה עצמה:
כתובת מייל: nogabutensky@gmail.com   טלפון: 050-5258542

פייסבוק: https://www.facebook.com/nogabutensky?fref=ts  או פשוט כתבו בפייסבוק: נגה בוטנסקי
מס' חשבון להעברת תרומות: בנק מזרחי, סניף 474, לחשבון "בוטנסקי נגה נבחרת" שמספרו 478346
כתובת: קיבוץ בית השיטה 10801 (אפשר גם לשלוח צ'ק לכתובת בקבוץ)

תודה מעומק הלב, ובהצלחה לכולנו,
שלכם,
שלי