ביונסה

ביונסה היא זמרת וכותבת שירים. היא הייתה הזמרת הראשית של Destiny's Child והוציאה שישה אלבומי סולו.

ביונסה ג'יזל נואלס-קרטר נולדה ב-4 בספטמבר 1981 ביוסטון, טקסס. הוריה הם טינה נואלס ומתיו נואלס. אביה של ביונסה הוא אפרו אמריקאי ואמה קווקזית (אירית/אנגלית). לביונסה יש אחות גדולה, סולאנג' נואלס, שהיא גם זמרת וגם שחקנית.

בשנת 2003 הוציאה ביונסה את אלבום הסולו הראשון שלה "Dangerously in Love". היא המשיכה עם שני אלבומים מצליחים נוספים: "B'Day" (2006) ו"I Am… Sasha Fierce" (2008).

ב-2009 היא הפכה לאמנית הצעירה ביותר שיש לה מספר חמישה

ביונסה היא זמרת, כותבת שירים ושחקנית אמריקאית. היא זכתה בסך הכל ב-22 פרסי גראמי ומכרה למעלה מ-100 מיליון תקליטים ברחבי העולם.

ביונסה היא ילידת יוסטון, טקסס וגדלה באמונה הפנטקוסטלית. אביה נפטר כשהייתה בת תשע והיא הרתה עם ילדה הראשון בגיל 16. אמה של ביונסה עברה לניו אורלינס כדי לגור עם בתה בעוד ביונסה המשיכה את לימודיה בבית הספר התיכון לבמה ואמנויות חזותיות של יוסטון.

היא הוחתמה על ידי קולומביה רקורדס ב-2001 לאחר שהופיעה כחלק מקבוצה שהוקמה על ידי Destiny's Child בשם "Girl's Tyme". הקבוצה זכתה להצלחה מסוימת במצעד ה-R&B לפני שהתפרקה ב-2003. ביונסה הוציאה את אלבום הסולו הראשון שלה "Dangerously"

ביונסה היא זמרת וכותבת שירים. היא פעילה בתעשיית הבידור מסוף שנות ה-90.

הקריירה של ביונסה החלה בתפקידה בקבוצת הבנות Destiny's Child. הקבוצה הוציאה ארבעה אלבומים וזכתה להצלחה רבה לפני שביונסה פתחה בקריירת סולו בשנת 2003. שני אלבומיה הראשונים יצאו להצלחה מסחרית וביקורתית, וזכו לה בחמישה פרסי גראמי וכן בתהילה עולמית. ביונסה המשיכה והוציאה שישה אלבומי אולפן נוספים, שכולם זכו למעמד פלטינה או זהב בארצות הברית, יחד עם מכירת למעלה מ-100 מיליון תקליטים ברחבי העולם.

ביונסה מכונה לעתים קרובות "המלכה ביי" על ידי מעריציה בשל הישגיה והשפעתה על התרבות באמצעות מוזיקה, אופנה וקולנוע. היא דורגה על ידי מגזין בילבורד כאחת המשפיעות ביותר

ביונסה היא אחת האמניות המצליחות והמשפיעות בעולם.

ביונסה היא אחת האמניות המצליחות והמשפיעות בעולם. היא מכרה יותר מ-100 מיליון תקליטים, היא מחזיקה בשיא של מרבית הלהיטים מספר אחת ברציפות במצעד הבילבורד הוט 100 בארה"ב, והעבודות שלה נדגמו או כוסו על ידי עשרות מוזיקאים בעלי פרופיל גבוה אחרים.

הקריירה של ביונסה החלה עם קבוצת בנות בשם Destiny's Child, אותה היא הובילה לצד קלי רולנד ומישל וויליאמס. השלישייה הוציאה יחד ארבעה אלבומי אולפן, שהכילו שירי להיטים כמו "Say My Name" ו-"Independent Women Part I". ביונסה פתחה בקריירת סולו ב-2003 עם אלבום הבכורה שלה Dangerously In Love. האלבום הזה הוליד סינגלים כמו "Crazy In Love" ו-"Baby".

ביונסה היא זמרת, כותבת שירים, שחקנית ואשת עסקים שנמצאת בתעשייה למעלה מ-20 שנה. היא אחת האנשים המשפיעים ביותר בעולם והיא מעולם לא הפסיקה להמציא את עצמה מחדש.

המותג ביונסה שווה כעת למעלה ממיליארד דולר.

ביונסה היא זמרת פופ וכותבת שירים.

ביונסה נולדה ביוסטון, טקסס ב-4 בספטמבר 1981. היא התחילה את הקריירה שלה בקבוצת הזמר Destiny's Child לפני שהלכה לסולו.

ביונסה עלתה לגדולה עם יציאת אלבום הסולו הראשון שלה "Dangerously In Love" מ-2003. האלבום הוליד חמישה סינגלים, כולל "Crazy In Love" ו-"Baby Boy", ששניהם היו להיטים במקום הראשון במצעד בילבורד הוט 100. ביונסה זכתה בשני פרסי הגראמי הראשונים שלה על האלבום הזה.

לאחר מכן היא הוציאה את אלבום הסולו השני שלה "B'Day" ב-2006 והוא הפיק שישה סינגלים שהיו כולם עשרת הלהיטים המובילים במצעד Billboard Hot 100, כולל "Irreplaceable" שהפך לסינגל הראשון של ביונסה כאמנית סולו באמריקה.

ביונסה היא זמרת, כותבת שירים ושחקנית אמריקאית מפורסמת. היא נמצאת בתעשיית המוזיקה מאז שנות ה-90. יש לה שווי נקי של 350 מיליון דולר.

ביונסה היא אחת האמניות הנמכרות ביותר בכל הזמנים ודורגה כאישה המשפיעה ביותר באמריקה על ידי מגזין פורבס ב-2016.

ביונסה הייתה דמות בולטת בתעשיית הבידור כבר עשרות שנים. היא אחת האמניות המצליחות בכל הזמנים, ומכרה למעלה מ-100 מיליון תקליטים ברחבי העולם.

הקריירה של ביונסה החלה ב-1990 כסולנית של להקת הבנות R&B Destiny's Child. הקבוצה הוציאה ארבעה אלבומים ביחד, ומכרה כ-60 מיליון תקליטים ברחבי העולם לפני שהתפרקה ב-2006. ביונסה המשיכה והוציאה חמישה אלבומי אולפן סולו, שנמכרו ביחד למעלה מ-100 מיליון עותקים ברחבי העולם.

בשנת 2009, היא הפכה לאישה הראשונה שזכתה בפרס Video Vanguard ב-MTV Video Music Awards. היא גם דורגה בתור האמנית המשפיעה ביותר בכל הזמנים על ידי מגזין הרולינג סטון ב-2012 ו-2013, והאמנית השנייה הכי משפיעה רק אחרי הביטלס ב-

ביונסה היא זמרת, כותבת שירים, מפיקה תקליטים ושחקנית. היא אחת האמניות המצליחות ביותר בכל הזמנים ומכרה יותר מ-150 מיליון תקליטים ברחבי העולם.

ביונסה ג'יזל נואלס-קרטר נולדה ב-4 בספטמבר 1981 למת'יו נואלס וטינה לוסון ביוסטון, טקסס. אביה של ביונסה היה מוזיקאי ואמה הייתה מיס טקסס לשעבר שהייתה פעילה בתנועה לזכויות האזרח. ביונסה גדלה ביוסטון עם אחותה הגדולה סולאנג' נואלס, אחיה הצעיר ג'דון (ג'יי זי) קרטר, ואחותה הצעירה (וזמרת העתיד) קלי רולנד.

ביונסה ג'יזל נואלס-קרטר היא זמרת, כותבת שירים, מפיקת תקליטים ושחקנית אמריקאית.

הקריירה של ביונסה החלה בשנות ה-90 כסולנית של להקת ה-R&B Destiny's Child. הקבוצה הוציאה מספר אלבומים וזכתה להצלחה הגדולה הראשונה שלה עם יציאת אלבומה השלישי "Survivor" (2001). ביונסה גם הוציאה חמישה אלבומי סולו, ארבעה מהם הגיעו למקום הראשון במצעד הבילבורד 200 האמריקאי; עבודתה זכתה להכרה במגוון פרסים, כולל 20 פרסי גראמי, פרס אמי אחד ושני פרסי וידאו של MTV.

ביונסה נולדה ביוסטון, טקסס בשנת 1981 למתיו נואלס ולטינה נואלס (לבית Beyincé) שלמדו שניהם בקולג'.

ביונסה היא זמרת ושחקנית שנולדה בארצות הברית. היא ידועה בעיקר בזכות השירים שלה "Crazy in Love", "Drunk in Love" ו-"Single Ladies".

ביונסה גדלה כשרה מוזיקת גוספל והמשיכה להיות רקדנית גיבוי של Destiny's Child. לאחר שנתיים, היא הצטרפה לקבוצה כסולנית.

ביונסה היא זמרת, כותבת שירים ושחקנית. היא האישה המועמדת ביותר בתולדות הגראמי, עם 22 מועמדויות. ביונסה גם מכרה יותר מ-100 מיליון תקליטים ברחבי העולם.

ביונסה נואלס נולדה ביוסטון ב-4 בספטמבר 1981. היא החלה להופיע במקהלת הכנסייה שלה בילדותה והפכה לחלק מקבוצת הבנות Destiny's Child כשהייתה רק בת שתים עשרה. כשביונסה הייתה בת שש עשרה, היא הוציאה את אלבום הסולו הראשון שלה "Dangerously In Love" שהמשיך ונמכר ביותר משישה מיליון עותקים ברחבי העולם והפיק חמישה סינגלים להיטים כולל "Crazy In Love" ו-"Baby Boy" עם Jay-Z. ביונסה השיקה את קו הבגדים שלה House of Deréon ב-2004.

ביונסה היא זמרת, כותבת שירים, שחקנית ויזמית. היא כונתה אחת האמניות המצליחות בהיסטוריה.

היא נולדה ב-4 בספטמבר 1981 ביוסטון, טקסס והיא מופיעה מגיל שבע. היא מכרה יותר מ-100 מיליון תקליטים ברחבי העולם והיא האדם המלווה ביותר באינסטגרם עם למעלה מ-130 מיליון עוקבים.

אלבום הבכורה של ביונסה Dangerously in Love יצא ב-2003. הוא הפך להצלחה מסחרית והוא מכר למעלה מ-12 מיליון עותקים ברחבי העולם. הסינגל המוביל "Crazy In Love" הגיע למקום הראשון במצעד Billboard Hot 100 במשך 10 שבועות רצופים.

 

מוסכם

מאמר מקיף – איך לבחור את מגשר הגירושין הנכון עבורך

בבחירת מגשר גירושין, חשוב לקחת בחשבון את רמת הניסיון שלו. חפשו איש מקצוע שיש לו רקורד מוכח של הדרכה מוצלחת של זוגות בתהליך הגירושין. למגשרים מנוסים יש את הידע והכישורים לנווט בסוגיות משפטיות מורכבות ולעזור לך להגיע להסדר הוגן והוגן.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה