טלוויזיה בהוראת קבע – מה זה אומר ואיך זה יכול לשרת אותנו?

במהלך השנים התרגלנו לשלם עבור טלוויזיות בשתי דרכים עיקריות: תשלום אחד או בתשלומים. האופציה הראשונה אפשרית כידוע באמצעות מזומן וכרטיס אשראי, האפשרות השנייה אפשרית רק באמצעות כרטיס.

בשני המקרים, לצד היתרונות (משלמים פעם אחת ואחרי זה לא צריכים לשלם יותר או להיפך, ניתן לחלק את הסכום למספר תשלומים ולהקל על חשבון ההוצאות החודשי), ישנם גם חסרונות מסוימים. אפילו באופציה של תשלומים באמצעות כרטיס אשראי, הרי שאין לנו אפשרות לעשות זאת בכמות בלתי מוגבלת וכן אנחנו צריכים לשלם ריבית מסוימת על כך על כל תשלום. זה יכול לייקר את העסקה ולהפוך אותה לפחות משתלמת.

לכן מוטב לנו לחפש אופציה שלישית, טלוויזיה בהוראת קבע. הרעיון הוא, במקום לשלם על המוצר את כל הסכום בבת אחת או לשלם עליו בכמות תשלומים ספציפית על פי תנאי המקום, הרי שאנחנו יכולים לקבוע הוראת קבע ולשלם על המוצר מדי חודש סכום נקוב אשר יירד מחשבון הבנק שלנו או מהכרטיס שלנו.

בצורה כזו, סכום גדול ומשמעותי אותו היינו צריכים לשלם עבור הטלוויזיה, הופך באחת לסכום נמוך וסביר אותו נשלם מדי חודש, עד שנשלים את סכום העסקה במלואו. כמובן שהעסקה מבוססת על הוראת קבע על פי הסכום של המוצר ועל פי התנאים של המקום ממנו אנחנו מבצעים את הרכישה.

 

איך זה יכול לשרת אותנו?

רכישת טלוויזיה בהוראת קבע יכולה לשרת אותנו בכמה אופנים:

ראשית, זה מאפשר לנו לבצע את הרכישה מבלי לחשוש שאנחנו נידרש לבצע הוצאה גדולה ומשמעותית בבת אחת. אנחנו יכולים לשלם מדי חודש סכום כסף נמוך שכמעט ולא יפגע בחשבון ההוצאות שלנו.

שנית, אנחנו לא נצטרך לשלם עלויות נלוות על העסקה. אנחנו משלמים את הסכום כפי שנדרש מאיתנו, כשהריבית היא אפסית כמעט ולכן אנחנו לא משלמים מעבר לסכום העסקה.

שלישית, בצורה כזו, יש לנו אפשרות לרכוש טלוויזיה הרבה יותר משמעותית ואיכותית ממה שתיכננו. אם היינו צריכים לשלם את סכום העסקה במלואו, בבת אחת, אזי סביר להניח שהיינו בוחרים טלוויזיה בסכום נמוך יותר, קרי טלוויזיה פחות טובה. במקרה זה, אנחנו יכולים לרכוש טלוויזיה איכותית שתשרת אותנו לאורך תקופה ארוכה.

 

איך מבצעים עסקה בצורה נכונה?

בשביל לבצע עסקת טלוויזיה בהוראת קבע, עלינו לברר תחילה שהמקום דרכו אנחנו מבקשים לבצע את העסקה, אכן משווק טלוויזיות איכותיות מספיק, בשביל שהן יתאימו לסוג העסקה שאנו רוצים לבצע.

כמו כן, אנחנו צריכים לבחון את סוג העסקה. עלינו לוודא שהחברה אכן מאפשרת לנו לבצע עסקת רכישת טלוויזיה בהוראות קבע בתנאים שיכולים להתאים לנו. חשוב שנבחן כמה נצטרך לשלם מדי חודש וכן, שאין הוצאות נלוות. מעבר לכך יש לוודא מה הם תנאי העסקה באופן רחב, כולל תנאי השירות והאחריות שאנחנו מקבלים עליה.

התקן הישראלי לבנייה ירוקה 5281

הבנייה הירוקה הפכה להיות בשנים האחרונות לדבר שכיח ונפוץ במחוזותינו. אם עד לפני כמה שנים היה מדובר על גחמה, כיום זוהי מציאות שהופכת להיות פופולארית.

NDA –  מה זה ולמה הוא חשוב

כששני גורמים, ישויות משפטיות שונות, בוחרים לנהל משא ומתן אחד עם השני, בין אם הוא יוביל בסופו של דבר להסכם ובין אם לאו, ואחת כמה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות