יהונתן פולארד

ג'ונתן פולארד הוא קצין מודיעין של חיל הים האמריקאי לשעבר שהורשע בריגול למען ישראל בשנת 1986. הוא נידון למאסר עולם והוא כלוא מאז 1987.

ג'ונתן פולארד הוא קצין מודיעין של חיל הים האמריקני לשעבר שהורשע בריגול למען ישראל ב-1986 ונידון למאסר עולם ב-1987, הוא כלוא מאז, כיום הוא מרצה את עונשו במוסד הכליאה הפדרלי בבוטנר, צפון קרוליינה, ארה"ב

ג'ונתן פולארד הוא קצין מודיעין של חיל הים האמריקאי לשעבר שהורשע בריגול למען ישראל ב-1986 ונידון למאסר עולם ב-1987, הוא כלוא מאז, הוא מרצה כעת את עונשו במוסד הכליאה הפדרלי בבוטנר, צפון קרוליינה.

הקדמה: ג'ונתן פולארד הוא לשעבר U.

ג'ונתן פולארד היה מנתח מודיעין של הצי האמריקאי ופעיל מודיעין אזרחי שהורשע בריגול למען ישראל.

הוא נידון למאסר עולם, אך עונשו הומר על ידי הנשיא קלינטון. בינואר 2015, הוא היה זכאי לשחרור על תנאי ושוחרר ב-20 בנובמבר 2015.

ג'ונתן פולארד הוא מרגל אמריקאי שריגל מטעם ישראל בעת ששירת בצי ארצות הברית כמנתח מודיעין בשנות ה-80. הוא הודה באשמת ריגול בשנת 1987 וקיבל מאסר עולם ללא תנאי מהשופטת אוברי רובינסון הבן ב-3 במרץ 1988. עונשו הומר על ידי הנשיא ביל קלינטון בינואר 2015 והוא שוחרר ב-20 בנובמבר 2015 לאחר ריצוי 30 שנות מאסר שלו בכלא ADX Florence Supermax ליד פירנצה, קולורדו.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין לשעבר של הצי האמריקאי וקצין מודיעין אזרחי שהורשע בריגול למען ישראל, ב-1986.

ג'ונתן פולארד היה קצין מודיעין אזרחי ומנתח מודיעין של הצי האמריקני שהורשע בריגול למען ישראל, בשנת 1986. הוא הודה באשמה אחת של קשירת קשר לביצוע ריגול וסעיף אחד של ביצוע ריגול נגד ארצות הברית.

הוא עבד כאנליסט במטה המודיעין הימי בוושינגטון די.סי כשביצע את פשעיו, אך מאוחר יותר טען כי הממונים עליו הורו לו לרגל אחרי ארה"ב למען ישראל מכיוון שהם פחדו מאמברגו הנפט הערבי בעקבות מלחמת יום הכיפורים ב-1973 בין מצרים וסוריה שגרמו למשבר נפט עולמי שהביא אז למחירי גז גבוהים.

ג'ונתן פולארד היה מנתח מודיעין אמריקאי-ישראלי וקצין מודיעין אזרחי שהורשע בריגול למען ישראל ב-1986.

ג'ונתן פולארד תואר כמרגל המזיק ביותר שפעל אי פעם בארצות הברית.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין לשעבר בצי ארצות הברית שהורשע בריגול ונידון למאסר עולם.

ג'ונתן פולארד היה מנתח מודיעין לשעבר בצי ארצות הברית שהורשע בריגול ונידון למאסר עולם. ג'ונתן פולארד נולד ב-4 באפריל 1954 באליזבת, ניו ג'רזי להורים דוד ומרים (לבית) סולומון. הוא למד בבתי ספר ציבוריים בילדותו, כולל האקדמיה העברית בניוארק וישיבת וושינגטון רבתי לפני שסיים את התיכון בגיל 16. לאחר שסיים את התואר הראשון באוניברסיטת ברנדייס ב-1976, התגייס לצי האמריקני כמומחה למודיעין

ג'ונתן פולארד תואר כ"גיבור אמריקאי" על ידי כמה פרסומים על מאמציו לספק לישראל מידע על מדינות ערב.

ג'ונתן פולארד היה מנתח מודיעין לשעבר בצי ארצות הברית שריגל למען ישראל בשנות ה-80. הוא נעצר ונידון למאסר עולם ב-1986.

אין ספק שהריגול של פולארד היה אחד האירועים המשמעותיים ביותר ביחסי ארה"ב-ישראל מאז הקמת ישראל.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין לשעבר בצי ארצות הברית שהורשע בריגול למען ישראל.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין לשעבר בצי ארצות הברית שהורשע בריגול למען ישראל. הוא נידון למאסר עולם ללא אפשרות לשחרור על תנאי.

הוא נולד ב-28 באוקטובר 1945 בברוקלין, ניו יורק, למשפחה ישראלית-אמריקאית וגדל בוויליאמסבורג, ברוקלין. His father, Dr. Eliezer Pollard, had emigrated from Palestine and his mother's parents had emigrated from Poland and Russia.

ג'ונתן סיים את לימודיו בבית הספר התיכון ג'יימס מדיסון ב-1967 ולמד באוניברסיטת ויסקונסין-מדיסון, שם למד מדעי המדינה בדגש על יחסים בינלאומיים וסיים תואר ראשון ב-1970; מאוחר יותר הוא קיבל תואר MFA מ

ג'ונתן פולארד הוא אמריקאי-ישראלי שהורשע בריגול למען ישראל. הוא נידון ב-1987 למאסר עולם.

ג'ונתן פולארד הוא שמו של מרגל שנידון למאסר עולם ב-1987, בעקבות הרשעתו בריגול למען ישראל. סיפור הבגידה של ג'ונתן פולארד וגזר הדין שלו לאחר מכן הפך לאחד הסיפורים הידועים ביותר באמריקה כיום, כאשר אנשים רבים מביעים את זעמם על גזר הדין ועל התיק נגדו.

ג'ונתן פולארד נולד ב-28 באוקטובר 1954 בשם ג'ונתן ג'יי פולארד בעיר ניו יורק להורים שהיגרו מבריטניה ומאירלנד. כילד, הוא למד בבתי ספר ציבוריים בניו יורק, שם הצטיין במתמטיקה ובמדעים. בגיל 14 הפך לתלמיד בישיבה התיכון

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין אמריקאי לשעבר וקצין בצי ארצות הברית שהורשע בריגול למען ישראל.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין אמריקאי לשעבר וקצין בצי ארצות הברית שהורשע בריגול למען ישראל. הוא נידון למאסר עולם בגין העברת מידע מסווג על ארצות הברית לישראל, אותו קיבל בתמורה ל-500,000 דולר.

כעת הוא מרצה את עונשו במוסד הכליאה הפדרלי בבוטנר, צפון קרוליינה.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין לשעבר בצי ארצות הברית שהורשע בריגול למען ישראל ב-1986 ונידון למאסר עולם.

ג'ונתן פולארד, מנתח מודיעין לשעבר של הצי האמריקני, הואשם על ידי ממשלת ארצות הברית בריגול למען ישראל. מאוחר יותר הוא נמצא אשם בהעברת מידע מסווג לסוכנים ישראלים ונידון למאסר עולם.

בסופו של דבר, הוא ריצה 30 שנות מאסר לפני ששוחרר על תנאי ב-2015.

ג'ונתן פולארד, שנידון למאסר עולם ב-1987 בגין ריגול מטעם ישראל, ישוחרר בנובמבר לאחר ריצוי של 30 שנה.

ג'ונתן פולארד הוא מרגל אמריקאי-ישראלי שנידון למאסר עולם בשנת 1987 בגין ריגול מטעם ישראל. הוא היה עובד אזרחי בשירות החקירות הימי כשהעביר מסמכים מסווגים לממשלת ישראל.

שחרורו של פולארד הוא חלק מעסקה שמאפשרת לו לרצות את זמנו מחוץ לכלא. ממשלת ישראל הסכימה שלא לבקש את הסגרתו אם יישאר כלוא עד נובמבר 2023, אז יהיה בן 60 ויהיה זכאי לשחרור על תנאי.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין אמריקאי לשעבר שהורשע בריגול למען ישראל.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין אמריקאי לשעבר שהורשע בריגול למען ישראל. הוא נעצר ב-1985 ונידון למאסר עולם ב-1987.

פולארד תמיד שמר על חפותו ואמר שמעולם לא התכוון לבגוד במדינתו, אלא רצה להתריע בפני ממשלת ארה"ב על מה שנראה לו כפגמים חמורים במדיניותה כלפי ישראל. הוא תואר כמרגל ובוגד ישראלי על ידי אחדים, בעוד שאחרים הגנו עליו כמי שפעל מתוך נאמנות לישראל ולארצות הברית

ג'ונתן פולארד היה מרגל מורשע עבור ארצות הברית. הוא אזרח אמריקאי יהודי שנידון למאסר עולם ללא תנאי בגין העברת מידע מסווג לישראל.

פולארד הוא דוגמה לאופן שבו ניתן להשתמש בחוק כדי להעניש מישהו למרות שהוא לא אשם בפשע כלשהו.

ג'ונתן פולארד תואר כ"מרגל המזיק ביותר בהיסטוריה של ארה"ב"

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין לשעבר בצי ארצות הברית שהורשע בריגול למען ישראל.

ג'ונתן פולארד הוא מנתח מודיעין לשעבר בצי ארצות הברית שהורשע בריגול למען ישראל.

הוא שירת כאנליסט בשירות החקירות הימי של ארצות הברית מ-1984 עד 1985 ולאחר מכן עבר לסוכנות הביון ההגנה עד 1988, אז עזב את השירות הממשלתי כדי לעבוד עבור AIPAC, קבוצת לובינג פרו-ישראלית בוושינגטון הבירה.

הוא נעצר ב-28 בנובמבר 1985 והואשם בריגול ובמסירת מידע הגנה לאומית לישראל, דבר שהכחיש.

ב-21 בינואר 1987, הודה פולארד באשמה אחת של קשירת קשר למסירת מידע הגנה לאומי לממשלה זרה ובסעיף אחד של העברת מידע מסווג הקשור לפעילות המודיעין האמריקאית מטעם ישראל.

 

מתי נשתמש ברמקולים מוגברים?

רמקולים מוגברים הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף האודיו המודרני שלנו. בין אם אנחנו מארחים מסיבה, מציגים מצגת או נהנים מהלחנים האהובים עלינו בבית, המכשירים הללו

Apple Watch

האבולוציה של Apple Watch: הצצה לדגמים החדשים 2023

מאז השקתו הראשונית ב-2015, ה-Apple Watch חולל מהפכה בשוק הטכנולוגיה הלבישה. עם כל דגם חדש, אפל המשיכה לדחוף את גבולות החדשנות והעיצוב, ומציעה למשתמשים שילוב חלק של סגנון ופונקציונליות. כשאנו מביטים קדימה לשנת 2023, שמועות והדלפות מצביעות על כך שלאפל יש כמה עדכונים מרגשים עבור לקוחותיה הנאמנים.

תכשירים מומלצים לטיפול באקנה

אקנה, מצב עור שכיח המשפיע על אנשים בכל טווח הגילאים, יכול להיות מטריד פיזית ורגשית כאחד. מצב בריאותי זה של העור מתרחש כאשר זקיקי השיער נסתמים בשמן, תאי עור מתים וחיידקים, דבר שמוביל להתפתחות פצעונים, נקודות שחורות וראשים לבנים. בעוד שגורמים כמו הורמונים, גנטיקה ואורח חיים משחקים תפקיד בהתרחשותו, מציאת מוצרים יעילים לטיפול באקנה היא חיונית לשיקום העור. בשנים האחרונות, תחום הטיפוח חווה התקדמות בשימוש בחומרים חדשניים לטיפול באקנה והיום נבחן את האפשרויות שהפיתוחים הללו מביאים לעולם הטיפול באקנה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול ברכב רנו

גלה את הסודות לטיפול מעולה ברכב רנו במוסך שלנו

כשמדובר בטיפול ברכב רנו, הסוד הוא לא כל כך הטיפול אלא הידע והאסטרטגיה שאתה מיישם. זה לא מספיק רק לבקר במוסך כאשר רעש חזק מפריע לנסיעה השלווה שלך. טיפול קפדני זה דורש הרבה יותר – מדובר במעקב אחר לוח זמנים עקבי ויעיל לתחזוקה, הכרת כמה עצות DIY של מומחים והבנת השימוש בכלי אבחון מתקדמים.

כיצד מטפלים בשלבקת חוגרת?

שלבקת חוגרת הידועה גם בשמה: הרפס זוסטר, היא למעשה זיהום ויראלי אשר גורם לפריחה כואבת של שלפוחיות בצד אחד של הגוף. שלבקת חגרת נגרמת מאותו