סאמסונג

סמסונג היא חברה רב לאומית דרום קוריאנית שעוסקת בעסקי האלקטרוניקה כבר עשרות שנים. זוהי היצרנית הגדולה בעולם של סמארטפונים, מוליכים למחצה ומכשירי טלוויזיה.

סמסונג נוסדה על ידי Lee Byung-chul בשנת 1938 כחברת סחר. החברה החלה לייצר מוצרים משלה בסוף שנות ה-60 ותחילת שנות ה-70. ב-1969 זכתה סמסונג בהזמנה לייצור 12 טלוויזיות בשחור-לבן שנמכרו אז לשוק הדרום קוריאני.

בשנת 1977 הוקמה סמסונג אלקטרוניקה כחברה בת עצמאית של קבוצת סמסונג. החטיבה הוקמה במחוז Eumseong, דרום קוריאה עם הון של 200 מיליון וון (200,000 דולר ארה"ב).

סמסונג היא חברת קונגלומרט רב לאומית דרום קוריאנית שהיא הצ'יבול הדרום קוריאני הגדול ביותר. החברה נוסדה בשנת 1938 כחברת סחר ומאז גדלה להיות אחת השחקנים הגדולים בתעשיית האלקטרוניקה. המוצרים העיקריים של סמסונג הם סמארטפונים, טלוויזיות, מקררים, מזגנים ומכשירי חשמל ביתיים אחרים.

סמסונג נוסדה על ידי Lee Byung-chull ב-13 באפריל 1938 ב-Daegu תחת השם "Chosun Yunshin Telecommunications". היו"ר הנוכחי של החברה הוא לי ג'ה-יונג. היא מורכבת מיותר מ-80,000 עובדים הפועלים ביותר מ-80 מדינות ברחבי העולם.

סמסונג היא חברת קונגלומרט רב לאומית המייצרת ומוכרת מוצרי אלקטרוניקה, מכשירי חשמל ועוד.

סמסונג היא הספקית המובילה של צגי OLED כבר שנים. הם גם היו המובילים בטכנולוגיית LED עם צגי ה-QLED שלהם. החברה גם הייתה מובילה בטכנולוגיית מצלמות גם כן. המצלמות של סמסונג משמשות צלמים וצלמי וידאו מקצועיים רבים ברחבי העולם.

היא נוסדה בשנת 1938 כחברת סחר על ידי לי ביונג-צ'ול בסיאול, דרום קוריאה. מאוחר יותר הוא התרחב וכלל תחומים רבים ושונים כמו בנייה, ביטוח, ניירות ערך, קמעונאות ומוליכים למחצה.

סמסונג היא חברת קונגלומרט דרום קוריאנית רב לאומית. זה הגדול ביותר

חברת אלקטרוניקה בעולם והיא קיימת כבר למעלה מ-70 שנה. החברה נוסדה ב-1938 על ידי לי ביונג-צ'ול, שהיה איש עסקים ומשקיע. סמסונג התחילה כחברת סחר קטנה, אבל היא התרחבה במהירות לתחומים אחרים כמו בנייה, טקסטיל, ביטוח ועיבוד מזון. בשנת 1947 הם החלו לייצר את המוצרים הראשונים שלהם שכללו אטריות, סוכר וקמח. הם גם החלו לייצא סחורות למדינות אחרות כמו יפן וארה"ב.

הנשיא הנוכחי של סמסונג הוא לי ג'ה-יונג שנולד בסיאול ב-19 בדצמבר 1969. הוא למד בתיכון קיונגי במהלך שנות התיכון שלו לפני שהמשיך לסיים את לימודיו באוניברסיטת יונסאי

סמסונג היא חברת אלקטרוניקה מובילה שבסיסה בדרום קוריאה. היא היצרנית הגדולה בעולם של סמארטפונים, טלוויזיות, שבבי זיכרון ומכשירי חשמל ביתיים.

סמסונג הייתה גם אחת החברות החדשניות בעולם. היא פיתחה מגוון רחב של טכנולוגיות כגון צגי OLED, מסכים מעוקלים ועוד.

במאמר זה נסקור כמה מהחידושים המרכזיים של סמסונג שעזרו לעצב את העידן הדיגיטלי המודרני שלנו.

סמסונג היא חברת קונגלומרט דרום קוריאנית שבסיסה נמצא בסמסונג טאון, סיאול.

סמסונג נמצאת בתעשיית האלקטרוניקה כבר למעלה מ-60 שנה. החברה מייצרת הכל מטלוויזיות, ועד סמארטפונים וטאבלטים. הם גם היו אחת החברות הראשונות שייצרו שעון חכם, שנקרא Galaxy Gear עוד ב-2013.

סמסונג גם יצאה לאחרונה עם טלפון חדש שנקרא Galaxy S8. הטלפון הזה מגיע עם כמה תכונות חדשות שאינן בטלפונים אחרים כגון זיהוי פנים וסורק קשתית.

סמסונג היא חברת קונגלומרט דרום קוריאנית שבסיסה בסיאול, דרום קוריאה. הוא מורכב ממספר רב של חברות בנות ועסקים קשורים, רובם מאוחדים תחת המותג סמסונג, והוא ה-chaebol הדרום קוריאני הגדול ביותר.

סמסונג נוסדה על ידי Lee Byung-chul בשנת 1938 כחברת סחר. במהלך שלושת העשורים הבאים, הקבוצה התגוונתה לתחומים הכוללים עיבוד מזון, טקסטיל, ביטוח, ניירות ערך וקמעונאות. סמסונג נכנסה לתעשיית האלקטרוניקה בסוף שנות ה-60 ופיתחה מוצרים שונים כמו טלוויזיות, מחשבונים ומקררים. החברה גדלה והפכה לאחת מהיצרניות המובילות בעולם של מוצרים אלקטרוניים לשימוש ביתי וגם לייצוא.

קבוצת סמסונג מורכבת ממספר רב של עסקים בינלאומיים עם תעשיות שונות:

סמסונג הייתה חלוצה בתעשיית הסמארטפונים והייתה אחד המותגים הפופולריים ביותר מזה שנים רבות. סמסונג היא מהמובילות בחדשנות, והטלפונים שלה תמיד נמצאים בחזית הטכנולוגיה.

סמסונג נוסדה בשנת 1938 כחברת סחר עם התמקדות באלקטרוניקה. החברה החלה לייצר מוצרים אלקטרוניים כמו טלוויזיות, מקררים ומזגנים בשנות ה-70. בשנות השמונים, Samsung Electronics הוקמה כדי ליצור שווקים חדשים עבור יצרני אלקטרוניקה קוריאנים. בשנת 1991 השיקה סמסונג אלקטרוניקס את הטלפון הנייד הראשון שלה – SC-1000 שהיה זמין רק לסוכנויות ממשלתיות ותאגידים גדולים בשל תג המחיר שלו העומד על 2,000 דולר (כ-3,700 דולר כיום). הדגם המסחרי הראשון ששוחרר על ידי סמסונג אלקטרוניקס היה ה-SH-100S שעלה כ-1,500 דולר

סמסונג היא חברת קונגלומרט דרום קוריאנית שבסיסה נמצא בסמסונג טאון, סיאול.

היא נוסדה על ידי Lee Byung-chul בשנת 1938 כחברת סחר. החברה גדלה והפכה לאחד הקונגלומרטים הגדולים בעולם, המעסיקה כ-370,000 עובדים.

נתח השוק העולמי של סמסונג גדל מ-18% ב-2006 ל-26% ב-2012. היא היצרנית הגדולה בעולם של טלפונים ניידים וסמארטפונים והיא יצרנית הטלוויזיה הגדולה בעולם מאז 2006.

סמסונג היא חברה רב לאומית דרום קוריאנית שנוסדה בשנת 1938. המטה שלה נמצא בסיאול, דרום קוריאה.

בתחילת שנות ה-2000, סמסונג גיוונה לתחומים הכוללים בנייה, שירותי בריאות ושירותים פיננסיים. סמסונג נכנסה לשוק האלקטרוניקה בסוף שנות ה-70 ומאז הפכה לאחת היצרניות הגדולות של מוצרים אלקטרוניים כמו סמארטפונים וטלוויזיות.

בשנת 2018, לסמסונג אלקטרוניקה היו הכנסות שנתיות של 187 מיליארד דולר עם רווח נקי של 14 מיליארד דולר.

סמסונג היא חברת קונגלומרט דרום קוריאנית, שהיא היצרנית הגדולה בעולם של סמארטפונים, מוליכים למחצה וטלוויזיות HD.

בשנת 2010, Samsung Electronics הייתה חברת הטכנולוגיה הגדולה בעולם לפי הכנסות. היא חברה במשפחת החברות של קוריאה צ'אבול.

החברה היא כבר זמן רב אחת היצרניות המצליחות ביותר בתעשיית ה-IT העולמית.

היא זוכה בפופולריות של טכנולוגיות רבות כגון מסכי LCD וסמארטפונים.

סמסונג היא אחת מחברות האלקטרוניקה המובילות בעולם. היא הייתה חלוצה בתעשייה כבר יותר מארבעים שנה. החברה מייצרת מוצרים חדשניים ומקלים על החיים עבור אנשים בכל רחבי העולם.

המשימה של החברה היא לספק לצרכנים "חיים טובים יותר באמצעות חדשנות" על ידי התמקדות באיכות, חדשנות וקיימות. סמסונג דואגת גם לעובדיה, למשפחותיהם ולקהילות שבהן הם פועלים. המוצרים של סמסונג הפכו לחלק מהחיים של אנשים במובנים רבים. הם שיפרו את בריאותם של אנשים בכך שאפשרו להם לנטר את רמות הפעילות הגופנית והדופק שלהם בקלות רבה יותר עם מכשירים כמו Galaxy Fit או Gear Sport; הם הקלו על אורח חיים בר-קיימא יותר עם מכשירים חסכוניים באנרגיה כמו מזגנים או מכונות כביסה;

סמסונג היא חברת קונגלומרט רב לאומית המתמחה באלקטרוניקה. היא נוסדה על ידי Lee Byung-chul בשנת 1938 כחברת סחר.

סמסונג פועלת ביותר מ-80 מדינות, והיא אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם. כמו כן, החברה מפתחת כבר שנים טכנולוגיות חדשות עבור התעשייה הביטחונית.

סמסונג היא חברה רב לאומית דרום קוריאנית שנוסדה בשנת 1938 כחברת סחר. מאז הוא גדל להיות אחד הקונגלומרטים הגדולים בעולם עם תחומי עניין באלקטרוניקה, הנדסה, בנייה ועוד.

מטה סמסונג נמצא בסיאול והיא מעסיקה מעל 319,000 עובדים ברחבי העולם. החברה דיווחה על הכנסות של 196 מיליארד דולר לשנת 2017.

 

מתי נשתמש ברמקולים מוגברים?

רמקולים מוגברים הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף האודיו המודרני שלנו. בין אם אנחנו מארחים מסיבה, מציגים מצגת או נהנים מהלחנים האהובים עלינו בבית, המכשירים הללו

Apple Watch

האבולוציה של Apple Watch: הצצה לדגמים החדשים 2023

מאז השקתו הראשונית ב-2015, ה-Apple Watch חולל מהפכה בשוק הטכנולוגיה הלבישה. עם כל דגם חדש, אפל המשיכה לדחוף את גבולות החדשנות והעיצוב, ומציעה למשתמשים שילוב חלק של סגנון ופונקציונליות. כשאנו מביטים קדימה לשנת 2023, שמועות והדלפות מצביעות על כך שלאפל יש כמה עדכונים מרגשים עבור לקוחותיה הנאמנים.

תכשירים מומלצים לטיפול באקנה

אקנה, מצב עור שכיח המשפיע על אנשים בכל טווח הגילאים, יכול להיות מטריד פיזית ורגשית כאחד. מצב בריאותי זה של העור מתרחש כאשר זקיקי השיער נסתמים בשמן, תאי עור מתים וחיידקים, דבר שמוביל להתפתחות פצעונים, נקודות שחורות וראשים לבנים. בעוד שגורמים כמו הורמונים, גנטיקה ואורח חיים משחקים תפקיד בהתרחשותו, מציאת מוצרים יעילים לטיפול באקנה היא חיונית לשיקום העור. בשנים האחרונות, תחום הטיפוח חווה התקדמות בשימוש בחומרים חדשניים לטיפול באקנה והיום נבחן את האפשרויות שהפיתוחים הללו מביאים לעולם הטיפול באקנה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול ברכב רנו

גלה את הסודות לטיפול מעולה ברכב רנו במוסך שלנו

כשמדובר בטיפול ברכב רנו, הסוד הוא לא כל כך הטיפול אלא הידע והאסטרטגיה שאתה מיישם. זה לא מספיק רק לבקר במוסך כאשר רעש חזק מפריע לנסיעה השלווה שלך. טיפול קפדני זה דורש הרבה יותר – מדובר במעקב אחר לוח זמנים עקבי ויעיל לתחזוקה, הכרת כמה עצות DIY של מומחים והבנת השימוש בכלי אבחון מתקדמים.

כיצד מטפלים בשלבקת חוגרת?

שלבקת חוגרת הידועה גם בשמה: הרפס זוסטר, היא למעשה זיהום ויראלי אשר גורם לפריחה כואבת של שלפוחיות בצד אחד של הגוף. שלבקת חגרת נגרמת מאותו