פלייסטיישן

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו ומערכת בידור ביתית שפותחה על ידי Sony Interactive Entertainment.

סוני פלייסטיישן הייתה הקונסולה הראשונה ששלחה 100 מיליון יחידות, מה שהופך אותה לאחת הקונסולות הנמכרות ביותר בכל הזמנים. הוא נמכר ביותר מ-486.2 מיליון יחידות נכון ל-31 בדצמבר 2018.

פלייסטיישן שוחררה לראשונה ביפן ב-3 בדצמבר 1994, עם צפון אמריקה לאחר מכן ב-9 בספטמבר 1995 ואירופה ב-29 בספטמבר 1995.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שפותחה ומשווקת על ידי Sony Computer Entertainment.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שפותחה ומשווקת על ידי Sony Computer Entertainment. הוא שוחרר לראשונה ב-1994, ומאז הפך לקונסולות משחקי הווידאו הנמכרות ביותר בכל הזמנים.

ה-PlayStation 4 שוחרר ב-2013, והוא מכר למעלה מ-78 מיליון יחידות נכון למרץ 2018. ה-PlayStation 4 Pro שוחרר ב-2016, עם מעבד וכרטיס גרפי מעודכנים לתמיכה ברזולוציית 4K למשחקים.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שפותחה על ידי Sony Interactive Entertainment.

הפלייסטיישן שוחרר לראשונה ביפן ב-3 בדצמבר 1994, ובשאר העולם בספטמבר 1995. זה היה הראשון מסדרת הקונסולות ומחשבי היד של הפלייסטיישן. הקונסולה המקורית בסדרה נקראה גם "הפלייסטיישן".

PlayStation הוא מותג של קונסולות משחקי וידאו שהוצג לראשונה בשנת 1994. הוא נוצר על ידי Sony Interactive Entertainment והוא מוצר הדגל של החברה.

הפלייסטיישן שימשה כבר שנים כדרך לשחק משחקים, אך כעת היא משמשת גם למטרות נוספות כמו צפייה בסרטים, האזנה למוזיקה ועוד. לפלייסטיישן יש את היכולת להתעדכן בתכונות חדשות, מה שמאפשר לה להישאר מעודכן בטכנולוגיה.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שנוצרה על ידי סוני. הוא שוחרר לראשונה ב-1994.

סוני ממשיכה לשחרר את קונסולות הפלייסטיישן, כשהאחרונה היא ה-PlayStation 4 Pro וה-PlayStation VR. ה-PlayStation 4 Pro היא קונסולת משחקים מתקדמת המציעה כוח עיבוד מוגבר, רזולוציה גבוהה יותר ויכולות גרפיות משופרות. ה-PlayStation VR היא אוזניות מציאות מדומה המאפשרות לגיימרים לחוות משחקים בתלת מימד כאילו היו במשחק עצמו.

סוני פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שהושקה בשנת 1994. סוני מכרה יותר מ-150 מיליון יחידות מסדרת הפלייסטיישן.

לפלייסטיישן הראשון היה מעבד 32 סיביות והוא יכול היה להציג גרפיקה תלת מימדית. זו הייתה גם הקונסולה הראשונה עם כונן דיסקים אופטי, מה שאומר שהיא יכולה לשחק משחקים עם איכות אודיו ווידאו קולנועית מלאה.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקים עם היסטוריה ארוכה.

הפלייסטיישן הוצגה לראשונה בשנת 1994 כקונסולת המשחקים הביתית הראשונה שהשתמשה בתקליטורים למשחקים. הוא פותח על ידי סוני ומאז בייצור.

הפלייסטיישן 2 הייתה היורשת של הפלייסטיישן המקורית והיה לה מעבד הרבה יותר חזק, מה שאיפשר משחקים יותר מפורטים ומציאותיים. הפלייסטיישן 3 הלך בעקבותיו עם גרפיקה וכוח עיבוד הרבה יותר טובים, אבל לא הייתה לו תאימות לאחור עם משחקי PS2. הפרק האחרון בסדרה הוא ה-PlayStation 4, שיצא ב-2013 ויכול לשחק בשני משחקי ה-PS3 וגם מהדורות חדשות יותר בתקליטורי Blu-Ray.

סוני פלייסטיישן היא חברה המשווקת את קונסולות משחקי הווידאו של סוני פלייסטיישן. החברה היא חברת בת של Sony Interactive Entertainment והיא נוסדה ב-1994.

פלייסטיישן מכרה יותר מ-200 מיליון יחידות ברחבי העולם נכון ליוני 2018, מה שהופך אותה לקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים עד כה.

פלייסטיישן היא חברת קונסולת משחקי וידאו וחברת אלקטרוניקה. פלייסטיישן נוסדה ביפן ב-1994 על ידי קן קוטאראגי, ששימש גם כמנכ"ל החברה עד 1997. הפלייסטיישן הראשונה יצאה ב-3 בדצמבר 1994.

הפלייסטיישן היא קונסולת משחקי הווידאו המצליחה ביותר בכל הזמנים. נכון ל-27 בינואר 2018, יותר מ-102 מיליון יחידות נמכרו ברחבי העולם. הפלייסטיישן היה חלק מארבע מלחמות קונסולות גדולות:

– הדור הראשון (1994–2004) עם מערכת הבידור הסופר נינטנדו של נינטנדו (SNES) וה-Genesis של Sega;

– הדור השני (1995–2005) עם הפלייסטיישן של סוני וה-N64 של נינטנדו;

– הדור השלישי (1998–2003) עם ה-PS2 של סוני וה-Xbox של מיקרוסופט;

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שפותחה על ידי Sony Computer Entertainment. זה הוצג לראשונה בשנת 1994.

הפלייסטיישן היא הקונסולה הנמכרת ביותר בכל הזמנים, עם למעלה מ-100 מיליון יחידות שנמכרו נכון לדצמבר 2017. הפלייסטיישן 2 היא קונסולת משחקי הווידאו הביתית הנמכרת ביותר אי פעם, עם למעלה מ-155 מיליון יחידות שנמכרו נכון למרץ 2018.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקים שיצאה לראשונה בשנת 1994. היא חלק ממשפחת הקונסולות פלייסטיישן, המורכבת מפלייסטיישן 4, פלייסטיישן 3 ופלייסטיישן ויטה.

הקונסולה שוחררה לראשונה ביפן ב-3 בדצמבר 1994 ולאחר מכן בצפון אמריקה ב-9 בספטמבר 1995. תאריך ההשקה לאירופה השתנה לפי מדינה אך הקונסולה הגיעה לבסוף לאירופה ב-1 במרץ 1997.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקים שפותחה ומיוצרת על ידי Sony Interactive Entertainment. הוא שוחרר לראשונה ב-3 בדצמבר 1994 ביפן, ב-9 בספטמבר 1995 בצפון אמריקה, ב-29 בספטמבר 1995 באירופה וב-15 בנובמבר 1995 באוסטרליה.

סוני התכוונה במקור שהפלייסטיישן יתחרה ב-Super NES של נינטנדו ובסאטורן של סגה בכך שהיא תהיה הקונסולה השלישית הגדולה בשוק. הצלחתה של הפלייסטיישן נבעה בעיקר מהגישה שלה למשחקים מבוססי CD-ROM. זה מנוגד ל-Saturn שהשתמש במחסניות וה-Super NES שהשתמש בפורמט המחסניות הקנייני של נינטנדו – שניהם היו יקרים יותר מתקליטורים באותה תקופה.

לפלייסטיישן המקורי היה יורש בשם PS One שיצא ב-3 בדצמבר 2000, 10 שנים אחרי קודמו. זו הייתה גרסה קטנה יותר של הקונסולה המקורית

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שיצאה לראשונה על ידי סוני ב-1994.

הפלייסטיישן הייתה הראשונה בסדרת הקונסולות של הפלייסטיישן. היא שוחררה ביפן ב-3 בדצמבר 1994, וברחבי העולם בספטמבר 1995. הקונסולה הייתה הראשונה בדורה ששלחה 100 מיליון יחידות, והפכה לאחת מקונסולות משחקי הווידאו הנמכרות ביותר בהיסטוריה.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שהושקה לראשונה על ידי סוני בשנת 1994. היא הייתה קונסולת משחקי הווידאו הנמכרת ביותר כבר למעלה משני עשורים, והקונסולה מכרה למעלה מ-150 מיליון יחידות נכון לספטמבר 2017.

פלייסטיישן היא מערכת המשחקים היחידה שיכולה לנגן תקליטורי Blu-ray, והיא שימשה לשחק משחקים, לצפות בסרטים ולהאזין למוזיקה מאז השקתה.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שנוצרה על ידי Sony Entertainment. זה הראשון מסוגו שמציע משחקי תלת מימד. הפלייסטיישן שוחרר במקור ביפן ב-3 בדצמבר 1994 ולאחר מכן שוחרר בצפון אמריקה ב-9 בספטמבר 1995.

הפלייסטיישן עבר תיקונים רבים מאז יציאתו. לפלייסטיישן המקורי היה כונן CD-ROM שיכול לקרוא גם תקליטורים וגם DVD, אבל גרסה זו מעולם לא שוחררה מחוץ ליפן. בשנת 2000, סוני הוציאה את ה-PS one שהיה בגודל קטן יותר ומחיר נמוך יותר מהפלייסטיישן המקורי. בשנת 2006, סוני הוציאה את ה-PSP שהייתה קונסולת משחקים כף יד עם גודל מסך קטן יותר מה-PlayStation 2 או קונסולות אחרות באותה תקופה.

פלייסטיישן היא קונסולת משחקי וידאו שהוצגה לראשונה על ידי סוני בשנת 1994. היא הייתה הראשונה מסוגה שסיפקה גרפיקה תלת מימדית, והייתה אחת הקונסולות הפופולריות בעולם במשך למעלה מעשור.

הפלייסטיישן הוא ביתם של כמה מהמשחקים האיקוניים ביותר בהיסטוריה, כאשר רבים מהם הם חלק מסדרה שהפכה לשם נרדף לקונסולה של סוני. הפלייסטיישן מכרה למעלה מ-100 מיליון יחידות ברחבי העולם נכון לשנת 2018, מה שהופך אותה לאחת הקונסולות הנמכרות ביותר שנוצרו אי פעם.

 

בית משפט

השפעות פסיכולוגיות של תלונות שווא

מי שהופנתה כנגדו טענת שווא, גם סתם כך, יודע עד כמה קשה הסיטואציה ועד כמה היא מתסכלת. אך הדבר הוא כאין וכאפס לעומת הגשת תלונת שווא למשטרה. המשטרה עושה את עבודתה, היא מקבלת תלונות מאנשים הטוענים כי נפגעו בפועל מדברים שונים.

מחשב

המדריך המלא לשירותי IT: מה הם ואיך הם יכולים לסייע לך

תארו לעצמכם ניווט במבוך המורכב של עסקים מודרניים ללא האור המנחה של שירותי IT. בעידן הדיגיטלי של היום, הדופק של כל מפעל מצליח פועם בקצב ההתקדמות הטכנולוגית. שירותי IT הפכו ממותרות לצורך אבן יסוד, ומניעים עסקים באמצעות המומחיות והפתרונות החדשניים שלהם. מסע טרנספורמטיבי זה מתמיכה בחדר האחורי לאסטרטגיה בחזית העסק עיצב מחדש תעשיות, והפך את שירותי ה- IT ללב ליבו של העולם הדיגיטלי.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה: כל מה שאתה צריך לדעת

גירושין בהסכמה, המכונה גם גירושין ללא עוררין, הוא סוג של גירושין שבו שני הצדדים מסכימים לסיים את נישואיהם בדרכי שלום. גירושים מסוג זה הם לרוב מהירים יותר ופחות יקרים מגירושין במחלוקת, שכן הוא אינו כרוך במאבקי משפט ארוכים.

ביטוח בריאות

הבנת כיסוי ביטוח בריאות לטיפולי לייזר

כיסוי ביטוח בריאות לטיפולי לייזר יכול להשתנות בהתאם לסוג הטיפול ותכנית הביטוח. תוכניות ביטוח בריאות מסוימות עשויות לכסות טיפולי לייזר מסוימים, כגון אלו לבעיות עור או תיקון ראייה, בעוד שאחרות עשויות לא לכסות אותם כלל.