שעון אפל

Apple Watch הוא מכשיר לביש המאפשר לך לעקוב אחר הכושר והבריאות שלך, לקבל התראות ולהפעיל אפליקציות.

Apple Watch עוצב כהרחבה של האייפון. ניתן להשתמש בו ללא אייפון, אך הוא חזק יותר כאשר הוא משויך לאחד. עם Apple Watch Series 4, אתה יכול לבצע ולקבל שיחות מפרק כף היד שלך. אתה יכול גם להזרים מוזיקה מאפל מיוזיק או משירותים אחרים כמו Spotify מבלי לסחוב את הטלפון שלך.

Apple Watch Series 4 מצויד במעבד כפול ליבה חדש לביצועים מהירים יותר ויכולות אלחוטיות חדשות לחיבור לרשתות Wi-Fi מבלי להזדקק לטלפון בקרבת מקום. התצוגה גם גדולה יותר מדגמים קודמים ב-1.78 אינץ' ומתהדרת ברזולוציה משופרת של 272 פיקסלים לאינץ' (ppi).

Apple Watch הוא שעון יד אלקטרוני שפותח, עוצב ומשווק על ידי Apple Inc. הוא הוצג ב-24 באפריל 2015.

ל-Apple Watch יש פנים מרובעים המראה את השעה בצורה דיגיטלית ויכול להציג גם התראות שונות מהאייפון של המשתמש. זה יכול גם להפעיל אפליקציות של צד שלישי הזמינות מ-App Store.

ה-Apple Watch הוא שעון חכם וגשש פעילות. הוא שוחרר ב-24 באפריל 2015. הוא יכול לספר למשתמש כמה קלוריות הוא שרף, קצב הלב שלו וכמה צעדים הם עשו.

ישנם שלושה סוגים של שעוני אפל: Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2 ו-Apple Watch Edition. שני הדגמים הראשונים זמינים בגדלים של 38 מ"מ או 42 מ"מ בעוד שדגם Edition זמין רק במידה אחת. השעונים כולם מגיעים עם רצועות שונות מחומרים שונים כגון עור או מתכת.

Apple Watch הוא שעון חכם וגשש כושר מבית אפל. הוא הוכרז ב-9 בספטמבר 2014 ושוחרר ב-24 באפריל 2015.

הדור הראשון של Apple Watch הגיע עם חיישן דופק מובנה, מד תאוצה, ג'ירוסקופ ומד צעדים. הדור השני של Apple Watch מגיע עם מד גובה ברומטרי נוסף ועמידות משופרת למים.

אפל הוציאה מאז את הדור השלישי של Apple Watch בספטמבר 2017 הכולל מעקב GPS לאימונים בחוץ ללא צורך באייפון מחובר; מעבד משודרג; חיי סוללה משופרים; לוחות שעונים חדשים; ויכולות מדייקת זמן מדויקות יותר.

Apple Watch הוא השעון החכם הראשון מבית אפל. הוא הוכרז ב-9 בספטמבר 2014.

השעון נועד לספק חווית "מבט והלך" למשתמשים. הוא כולל ממשק הניתן להתאמה אישית ויש לו תכונות רבות שמשתמשי אייפון צפו מהמכשירים שלהם, כגון:

– הודעות (טקסטים, שיחות, מיילים וכו')

– מעקב אחר פעילות

– מעקב אחר כושר

– שליטה במוזיקה

– מפות

– מידע על מזג האוויר

– Passbook ואפליקציות אחרות של צד שלישי

ה-Apple Watch הוא טכנולוגיה לבישה המיועדת לשימוש בשילוב עם אייפון. הוא מציע מגוון תכונות כולל מעקב אחר כושר, השמעת מוזיקה והעברת הודעות.

השעון שוחרר ב-24 באפריל 2015 ומאז עודכן. הגרסה החדשה ביותר של השעון שוחררה בספטמבר 2018 ומגיעה בשני גדלים: 40 מ"מ ו-44 מ"מ.

ה-Apple Watch ספג ביקורת על היותו יקר מדי, אין לו מספיק תכונות בהשוואה לשעונים חכמים אחרים בשוק, קשה לשימוש ביד אחת בשל גודלו הגדול, כמו גם היעדר עמידות למים או יכולת GPS.

למרות הביקורות הללו, ה-Apple Watch הוכיח את עצמו כפופולרי מאוד בקרב צרכנים שמוכנים לשלם עבורו. הפופולריות הזו יכולה להיות

ה-Apple Watch היה השעון החכם הראשון של אפל. הוא הוכרז ב-9 במרץ, 2015, ושוחרר ב-24 באפריל, 2015.

לשעון של אפל יש תצוגה מרובעת בגודל 1.65 אינץ' (42 מ"מ) ויכול להציג התראות, הודעות ומידע אחר כאשר הוא משויך לאייפון באמצעות Bluetooth או Wi-Fi.

ה-Apple Watch הוא שעון חכם מבית אפל. יש לו מסך מגע, המשמש לשליטה במכשיר ולהצגת מידע. לשעון יש גם חיישנים שיכולים לזהות את קצב הלב של העונד וביומטריה נוספת.

ה-Apple Watch הוכרז על ידי סטיב ג'ובס בספטמבר 2014 ויצא ב-24 באפריל 2015. ה-Apple Watch המקורי הופסק אך הוא הוחלף בדור חדש של המוצר בספטמבר 2016.

Apple Watch תואם לשני דגמי ה-iPhone עם iOS 8 ואילך, כמו גם למכשירי אייפון מוקדמים יותר עם iOS 7 ואילך (כולל אייפון 5).

Apple Watch הוא מכשיר לביש שיצא על ידי אפל באפריל 2015. השעון הוא מוצר שעוני היד הראשון של החברה ונועד להתחרות במכשירים דומים של יצרנים אחרים. הוא יכול לבצע משימות שונות כמו זיהוי השעה, מעקב אחר כושר ושליחת הודעות.

ל-Apple Watch יש פנים מרובעים בגודל 1.65 אינץ' (42 מ"מ) באלכסון. מסך השעון עשוי זכוכית עמידה בפני שריטות וכולל תצוגה המכסה כמעט את כל פני השטח שלו, עם מעט או ללא גבול מסביב.

למכשיר שני כפתורים בצד ימין מתחת לתצוגה המשמשים כ"כתרים", או כפתורים פיזיים המשמשים לאינטראקציה עם מה שמופיע על המסך. הכתר הדיגיטלי בצד הימני העליון של השעון מאפשר למשתמשים לגלול בין פריטים

Apple Watch הוא שעון חכם שפותח על ידי Apple Inc. הוא הוכרז ב-12 בספטמבר, 2014, ויצא ב-24 באפריל, 2015.

לשעון יש פנים מלבניים המציגים את השעה ומידע בסיסי כמו הודעות טקסט מהאייפון של המשתמש או ממכשירי אפל אחרים. המשתמש יכול ליצור איתו אינטראקציה באמצעות הקשות ומחוות, כגון החלקה כדי לשנות את התוכן של לוח שעון אינטראקטיבי או סיבוב מפרק כף היד כדי להפעיל תכונות הקשורות למעקב אחר כושר.

Apple Watch משווק בעיקר כמכשיר בריאות וכושר המנטר נתונים כמו דופק, ספירת צעדים וקלוריות שנשרפו. הוא משמש גם כמעקב אחר פעילות לאימונים בחוץ כמו ריצה ורכיבה על אופניים. השעון מתפקד גם כשלט רחוק עבור Apple Music במכשירים מחוברים, כך שמשתמשים יכולים לשלוט במוזיקה שלהם מבלי להשתמש בטלפון שלהם

ה-Apple Watch הוא מכשיר לביש שיצא על ידי אפל בשנת 2015. זהו המכשיר הלביש הראשון של החברה, והוא נועד להפעיל מספר אפליקציות שונות.

ל-Apple Watch שלושה דגמים: ה-Apple Watch, Apple Watch Sport ו-Apple Watch Edition. שני הדגמים הראשונים עשויים מאלומיניום בעוד שהאחרון עשוי מזהב. לכל שלושת הדגמים יש מסך מגע וניתן להשתמש בהם כדי לעקוב אחר נתוני כושר כמו דופק, קלוריות שנשרפו ועוד.

Apple Watch הוא מכשיר לביש שתוכנן ופותח על ידי Apple Inc. זהו המוצר הגדול השני של החברה אחרי האייפון. ה-Apple Watch מגיע בשני גדלים, 38 מ"מ ו-42 מ"מ, ויש לו שלושה אוספים שונים: Apple Watch Sport, Apple Watch ו-Apple Watch Edition.

השעון מאפשר לעונדים לבצע משימות שונות מבלי צורך להוציא את האייפון מהכיס או מהתיק. זה יכול לשמש לפעילויות כמו שיחות, הודעות טקסט, בדיקת עדכונים של מדיה חברתית ושליחת אימייל. השעון כולל גם תכונות מעקב כושר כמו מדידת דופק וספירת קלוריות שנשרפו מפעילות גופנית וכן נתונים אחרים הקשורים לבריאות כמו איכות השינה.

מתי נשתמש ברמקולים מוגברים?

רמקולים מוגברים הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף האודיו המודרני שלנו. בין אם אנחנו מארחים מסיבה, מציגים מצגת או נהנים מהלחנים האהובים עלינו בבית, המכשירים הללו

Apple Watch

האבולוציה של Apple Watch: הצצה לדגמים החדשים 2023

מאז השקתו הראשונית ב-2015, ה-Apple Watch חולל מהפכה בשוק הטכנולוגיה הלבישה. עם כל דגם חדש, אפל המשיכה לדחוף את גבולות החדשנות והעיצוב, ומציעה למשתמשים שילוב חלק של סגנון ופונקציונליות. כשאנו מביטים קדימה לשנת 2023, שמועות והדלפות מצביעות על כך שלאפל יש כמה עדכונים מרגשים עבור לקוחותיה הנאמנים.

תכשירים מומלצים לטיפול באקנה

אקנה, מצב עור שכיח המשפיע על אנשים בכל טווח הגילאים, יכול להיות מטריד פיזית ורגשית כאחד. מצב בריאותי זה של העור מתרחש כאשר זקיקי השיער נסתמים בשמן, תאי עור מתים וחיידקים, דבר שמוביל להתפתחות פצעונים, נקודות שחורות וראשים לבנים. בעוד שגורמים כמו הורמונים, גנטיקה ואורח חיים משחקים תפקיד בהתרחשותו, מציאת מוצרים יעילים לטיפול באקנה היא חיונית לשיקום העור. בשנים האחרונות, תחום הטיפוח חווה התקדמות בשימוש בחומרים חדשניים לטיפול באקנה והיום נבחן את האפשרויות שהפיתוחים הללו מביאים לעולם הטיפול באקנה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול ברכב רנו

גלה את הסודות לטיפול מעולה ברכב רנו במוסך שלנו

כשמדובר בטיפול ברכב רנו, הסוד הוא לא כל כך הטיפול אלא הידע והאסטרטגיה שאתה מיישם. זה לא מספיק רק לבקר במוסך כאשר רעש חזק מפריע לנסיעה השלווה שלך. טיפול קפדני זה דורש הרבה יותר – מדובר במעקב אחר לוח זמנים עקבי ויעיל לתחזוקה, הכרת כמה עצות DIY של מומחים והבנת השימוש בכלי אבחון מתקדמים.

כיצד מטפלים בשלבקת חוגרת?

שלבקת חוגרת הידועה גם בשמה: הרפס זוסטר, היא למעשה זיהום ויראלי אשר גורם לפריחה כואבת של שלפוחיות בצד אחד של הגוף. שלבקת חגרת נגרמת מאותו