קצת על פייסבוק

פייסבוק היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר בעולם. זה גם מקום שאליו אנשים הולכים לחלוק את המחשבות והדעות שלהם על כל דבר ועניין. יש יותר מ-2 מיליארד משתמשים פעילים בפייסבוק, והם מבלים בממוצע 50 דקות ביום בפלטפורמה.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים משתמשים בפייסבוק – כדי להתחבר מחדש עם חברים ותיקים, לשמור על קשר עם בני משפחה, או סתם להתעדכן במה שקורה בחייהם של אחרים. בנוסף, אנשים רבים משתמשים בפייסבוק גם למטרות עסקיות. לדוגמה, כמה עסקים קטנים משתמשים בזה כדרך לפרסם את המוצרים או השירותים שלהם. ואנשים מסוימים עשויים להשתמש בפייסבוק גם למטרות רשת מקצועיות.

פייסבוק הפכה לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו שקשה לדמיין את החיים

פייסבוק הוא שירות רשת חברתית שהושק ב-4 בפברואר 2004. הוא הוקם על ידי מארק צוקרברג עם חבריו לחדר בקולג' וחבריו לאוניברסיטת הרווארד אדוארדו סאברין, אנדרו מקולום, דסטין מוסקוביץ וכריס יוז.

בשנת 2008 הרחיבה פייסבוק את עסקיה לכלול מכירת מוצרים פיזיים כגון חולצות טריקו ומשחקי וידאו. ב-2012 פייסבוק רכשה את אינסטגרם, שגדלה והפכה לאחד משירותי שיתוף התמונות המובילים בעולם.

בשנת 2018 פייסבוק הודיעה שהיא תשחרר אפליקציית היכרויות חדשה בשם "דייטים מפייסבוק" במאמץ להציע למשתמשים מערך מגוון יותר של תכונות כדי לעמוד ביעדים הרומנטיים שלהם.

פייסבוק מוערכת כיום ב-474 מיליארד דולר עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים ברחבי העולם.

זו הפעם הראשונה שפייסבוק משתמשת בבינה מלאכותית למטרות הפרסום שלה. וזו גם הפעם הראשונה שמודעות שנוצרו על ידי AI נראות בפלטפורמה.

מערכת המודעות החדשה של פייסבוק המופעלת על ידי בינה מלאכותית, הנקראת Creative Ad Match, תעזור למפרסמים למצוא את נכסי הקריאייטיב הטובים ביותר שיתאימו ליעדי המודעות שלהם. היא עושה זאת באמצעות למידת מכונה וראייה ממוחשבת כדי ליצור ספרייה של יותר מ-100 מיליון תמונות מכל הפלטפורמה של פייסבוק.

התאמה למודעות קריאייטיב תשתמש בתמונות אלו כנקודת ייחוס כאשר היא תתאים מודעות לנכסי קריאייטיב פוטנציאליים בספרייה שלה. החברה אומרת שהיא יכולה לעשות זאת תוך שניות ובדיוק של עד 90%.

פייסבוק היא חברת מדיה חברתית מקוונת ורשתות חברתיות אמריקאית. היא נוסדה ב-2004 על ידי מארק צוקרברג, יחד עם חבריו לחדר בקולג' וחבריו לאוניברסיטת הרווארד אדוארדו סאברין, אנדרו מקולום, דסטין מוסקוביץ וכריס יוז. המייסדים הגבילו בתחילה את החברות באתר לסטודנטים בהרווארד, אך מאוחר יותר הרחיבו אותו לקולג'ים באזור בוסטון, לבתי הספר של ליגת הקיסוס ולאחר מכן למכללות אחרות. פייסבוק הוסיפה בהדרגה תמיכה לסטודנטים באוניברסיטאות שונות אחרות לפני שנפתחה לתלמידי תיכון, ולבסוף לכל מי שגילו 13 ומעלה.

כעת פייסבוק גדלה לאחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם.

ביולי 2018, פייסבוק הפכה לאתר הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באמריקה עם 169 מיליון משתמשים פעילים מדי יום (DAU). ההערכה היא ש

פייסבוק היא שירות רשת חברתית עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים. פייסבוק נוסדה ב-2004 על ידי מארק צוקרברג ושותפיו לקולג', אדוארדו סאברין, אנדרו מקולום, דסטין מוסקוביץ וכריס יוז. שמו של האתר בא מהשם המדובר של הספר שניתן לסטודנטים בתחילת שנת הלימודים האקדמית על ידי כמה אוניברסיטאות בארצות הברית.

פייסבוק היא אחת מחברות טכנולוגיה רבות שהואשמה בכך שאינה עושה מספיק כדי להגן על נתוני משתמשים מפני צדדים שלישיים. במרץ 2018, פייסבוק הסתבכה בשערורייה הקשורה לקיימברידג' אנליטיקה שהשיגה גישה לא מורשית ל-87 מיליון פרופילי פייסבוק למטרות ייעוץ פוליטי ופרופיל בוחרים.

פייסבוק הוא אתר רשת חברתית ושירות אינטרנט. היא נוסדה ב-2004, על ידי מארק צוקרברג עם חבריו לחדר בקולג' וחבריו לאוניברסיטת הרווארד אדוארדו סאברין, אנדרו מקולום, דסטין מוסקוביץ וכריס יוז.

שמו של האתר בא מהשם השגור של הספר שניתן לסטודנטים בתחילת שנת הלימודים האקדמית על ידי כמה אוניברסיטאות אמריקאיות. פייסבוק מאפשרת לכל משתמש רשום ליצור פרופיל אישי, להעלות תמונות, לשלוח הודעות ולשתף תוכן עם משתמשים אחרים וגם עם קבוצות משתמשים. בשימוש כללי, "חבר" הוא מישהו בפייסבוק שפגשת באופן אישי או מישהו שקיבל את בקשת החברות שלך.

פייסבוק הוא שירות ואתר רשת חברתית שהושק ב-2004.

פייסבוק מאפשרת למשתמשים ליצור פרופילים, להעלות תמונות, לשלוח הודעות ולשתף קישורים. פייסבוק גם מאפשרת לאנשים ליצור קהילות אחד עם השני על סמך תחומי העניין המשותפים של המשתמשים.

ב-2016, מניות פייסבוק היו בשווי של 27 מיליארד דולר.

פייסבוק הוא שירות ואתר רשת חברתית שהושק בשנת 2004. זהו אחד מהאתרים הפופולריים בעולם. לפייסבוק יש יותר מ-2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים.

פייסבוק ספגה ביקורת על תפקידה בהפצת חדשות מזויפות ומידע מוטעה, שאולי השפיעו על תוצאות פוליטיות, כולל הבחירות לנשיאות ארה"ב ב-2016.

פייסבוק הוא אתר רשת חברתית שיש לו 1.49 מיליארד משתמשים פעילים בחודש נכון לדצמבר 2018. החברה נוסדה בשנת 2004 ומרכזה במנלו פארק, קליפורניה. לפייסבוק יש יותר מ-2 מיליארד משתמשים ברחבי העולם והיא זמינה ב-40 שפות.

פייסבוק נוסדה על ידי מארק צוקרברג ב-4 בפברואר 2004, כרשת חברתית לסטודנטים בהרווארד בלבד. השם בא מהפייסבוקים שבהם משתמשים סטודנטים באוניברסיטה כדי להזדהות בפני סטודנטים אחרים באזור. בספטמבר 2006, פייסבוק התרחבה לכלול לא רק אוניברסיטאות אלא גם בתי ספר תיכוניים ומוסדות רבים אחרים לחינוך תיכוני. מאוחר יותר ב-26 בספטמבר 2007, פייסבוק פתחה את השירות שלה לכל בני 13 ומעלה עם כתובת דוא"ל חוקית שנרשמו עם כתובת מייל או מספר טלפון נייד ומאוחר יותר ב-17 במאי,

פייסבוק הוא שירות ואתר רשת חברתית שהושק בשנת 2004. החברה מחזיקה ומפעילה את הרשת החברתית הגדולה בעולם, עם 1.65 מיליארד משתמשים פעילים בחודש נכון לדצמבר 2018.

החברה מחזיקה גם באינסטגרם, WhatsApp, Messenger, Oculus VR ו-Facebook Lite. שירותים אלה משתמשים ביחד בבינה מלאכותית כדי לעשות דברים כמו לזהות פנים בתמונות או בסרטונים ולהציע אוטומטית לתייג חברים או לייקים.

עם יותר מ-2 מיליארד אנשים שנכנסים לפייסבוק מדי חודש מכל רחבי העולם, אין זה פלא שיש להם צוות AI של יותר מ-50 מהנדסים המוקדשים לפיתוח טכנולוגיה חדשה עבור ענקית המדיה החברתית.

פייסבוק הוא שירות רשת חברתית שניתן לגשת אליו ממגוון מכשירים עם קישוריות לאינטרנט. החברה הוקמה על ידי מארק צוקרברג עם חבריו לדירה בקולג' וחבריו לאוניברסיטת הרווארד אדוארדו סאברין, אנדרו מקולום, דסטין מוסקוביץ וכריס יוז. הוא מבוסס במנלו פארק, קליפורניה.

פייסבוק גדלה והפכה לאחת הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר בעולם, עם יותר מ-2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים נכון למרץ 2017.

פייסבוק הוא שירות רשתות חברתיות שהושק בשנת 2004.

פייסבוק הוא אחד משירותי הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר בעולם. יש לה יותר מ-2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים ו-1.3 מיליארד משתמשים פעילים יומיים נכון לדצמבר 2017.

מטה החברה ממוקם ב-1 Hacker Way, Menlo Park, California 94025, ארה"ב.

פייסבוק נוסדה על ידי מארק צוקרברג עם חבריו לחדר בקולג' וחבריו לאוניברסיטת הרווארד אדוארדו סאברין, אנדרו מקולום, דסטין מוסקוביץ וכריס יוז בזמן שהם עדיין היו סטודנטים באוניברסיטת הרווארד ב-2004.

זה נקרא במקור "הפייסבוק" אבל הוא שונה ל"פייסבוק" מאוחר יותר לאחר שפייסבוק קיבלה את ההשקעה הראשונה שלה מפיטר ת'יל ב-2004.

מוסכם

מאמר מקיף – איך לבחור את מגשר הגירושין הנכון עבורך

בבחירת מגשר גירושין, חשוב לקחת בחשבון את רמת הניסיון שלו. חפשו איש מקצוע שיש לו רקורד מוכח של הדרכה מוצלחת של זוגות בתהליך הגירושין. למגשרים מנוסים יש את הידע והכישורים לנווט בסוגיות משפטיות מורכבות ולעזור לך להגיע להסדר הוגן והוגן.

סימן שאלה

מה זה פקטורינג ואיך זה יכול לעזור לעסק שלך?

פקטורינג היא אסטרטגיה פיננסית שבה עסקים מוכרים את חשבוניותיהם או חשבונות חייבים לצד שלישי, המכונה פקטור, בשיעור ניכיון. עסקה זו מספקת תזרים מזומנים מיידי לעסק, ומאפשרת לו לכסות עלויות תפעוליות מבלי להמתין ללקוחות שישלמו את חשבוניותיהם. למעשה, פקטורינג הופך תשלומים עתידיים להון חוזר מיידי, ומציע גלגל הצלה לחברות שאחרת היו מתקשות בבעיות תזרים מזומנים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

חוגגים יופי: אמנות ותרבות האיפור הלטיני

איפור לטיני הוא לא רק אוסף של מוצרים וטכניקות; זוהי חגיגה תוססת של תרבות, זהות ואומנות. מושרש עמוק במסורות העשירות ובתקני היופי המגוונים של קהילות אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה מוכר בזכות נועזותו, צבעוניותו וחוש הסטייל שלו. איפור לטיני חורג מעבר לפעולה הפשוטה של ייפוי; הוא משמש כאמצעי לביטוי עצמי ולהעצמה, ומאפשר לאנשים להדגיש את יופיים הטבעי תוך מתן כבוד למורשת התרבותית שלהם. בהשראת מקורות רבים, כולל ריקודים מסורתיים, אמנות והנופים הטבעיים של אמריקה הלטינית, סגנון איפור זה הוא גם מחווה לעבר וגם הצהרה על אידיאלים עכשוויים של יופי. ככל שאנו מתעמקים במהות האיפור הלטיני, מתברר שהוא מקיף יותר מאשר רק את המוצרים; אלא שהוא מגלם את הרוח והתשוקה של התרבות הלטינית עצמה.

פסיכיאטר ילדים ונוער

אם ילדכם סובל מהפרעות דיכאון ומצב רוח, חרדות ופחדים, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה ובכלל אם אתם חשים שינוי גדול אצל ילדכם ולא מבינים מה