Profine – מדוע נכון לתת את החטיף לכלב שלנו?

כשאנחנו בונים תפריט לכלב שלנו, אזי באופן טבעי הוא כולל בתוכו שתי מנות או שלוש של מזון יבש, בוקר, צהריים, ערב, מתוך כוונה לספק לו את המזון הרלוונטי עבורו, עם כל המרכיבים הנדרשים בשבילו.

אך מעבר למזון יבש רגיל, עלינו לדעת שהכלב שלנו זקוק לעוד מוצרי מזון מעת לעת אותם אנחנו צריכים לספק לו, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן מזדמן. למשל, אנחנו צריכים לספק לו חטיפים מסוגים שונים.

אחד החטיפים שאנחנו יכולים לספק לו הוא מקטלוג חברת Profine. מדובר על חברה המציעה קטלוג עשיר של חטיפים המיועדים לכלבים מכל הגילאים ומכל הגזעים (לחברה יש גם קטלוג עשיר של חטיפים המיועדים לחתולים). אנחנו יכולים לבחור טעמים שונים מתוך הקטלוג, בין אם זה חטיפים בטעמים של עוף, כבש, תרד, סלמון, הודו ועוד. כל אחד מהחטיפים, מגיע בגודל ובצורה שונה, וכאמור מתאים לכלבים על פי גודלם, משקלם, ועל פי פרמטרים אחרים.

לפני שנסביר מדוע חשוב לתת לכלבים חטיפים ובפרט חטיפי Profine, יש לציין החטיפים אינם מגיעים בנפרד ממזון יבש רגיל. מדובר בחלק בלתי נפרד מהתפריט של הכלב. אנחנו לא יכולים לבטל את הצורך במזון רגיל, אך מנגד, מוטב לא לוותר על החטיפים עצמם.

 

מדוע חשוב לתת לכלב שלנו חטיפים?

ראשית, יש לחטיפים אלמנט מחזק. אנחנו יכולים לתת לו אותם בכל פעם כשהוא מתנהג בצורה יפה. בכל פעם כשהוא עושה פעולה חיובית, ניתן לו חטיף ואז הוא ילמד שזו הדרך הנכונה להתנהג. כך הוא ילמד איך להתנהג וישריש את ההתנהגות החיובית בתוכו.

שנית, לחטיפים יש ערך בריאותי. זה נכון לא רק בהיבט התזונתי אלא גם בהיבטים אחרים. למשל, החטיפים יכולים לעזור בבניית השיניים, חיזוקם ושמירה על בריאותם. לכן הרבה מאוד וטרינרים ממליצים לתת לכלבים חטיפים מעת לעת, בשביל לשמור על איכות השיניים.

שלישית, ישנם חטיפים שיכולים לשמש גם כסוג של משחק. עד שהכלב בולע אותם הוא משחק איתם, וזה מונע מצב שהוא ישחק עם רהיטים או דברים אחרים בבית.

 

איך בוחרים חטיפים לכלב שלנו?

בדיוק כפי שאנחנו בוחרים מזון יבש לכלב שלנו, כך אנחנו צריכים לבחור לו חטיפים. תחילה עלינו לוודא שהחטיפים מתאימים לגיל, משקל ומבנה הכלב. ישנם חטיפים שיכולים להתאים לכלבים קטנים וישנם חטיפים שמתאימים לכלבים גדולים. זה נכון גם לגבי משקל ולגבי היבטים אחרים.

מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון את המרכיבים של כל חטיף. אין טעם לקנות לכלב שלנו חטיף שאין בו ערך תזונתי הולם. זה בדיוק כמו לקנות לילד שלנו חטיף או ממתק שכולו סוכר. אנחנו צריכים לקנות לו חטיפים עם מרכיבים תזונתיים שיתאימו לכלב שלנו ויעזרו לו מבחינה בריאותית.

שירות לקוחות

טלפון התמיכה הטכנית של הוט: כל מה שאתה צריך לדעת

הוט תקשורת וטלוויזיה היא ספקית מובילה של שירותי תקשורת ובידור בישראל. כלקוח, אתה עלול להיתקל בבעיות טכניות הדורשות סיוע מצוות התמיכה שלו. במאמר זה נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת על שירות התמיכה הטכנית של Hot.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

אלרגיה

פריחה אלרגית בעור-כל מה שרציתם לדעת

התמודדות עם פריחה אלרגית בעור יכולה להיות חוויה מאתגרת ומתסכלת. הכתמים האדומים והמגרדים המופיעים על העור עלולים לגרום לאי נוחות ומבוכה, להשפיע על הרווחה הפיזית והרגשית כאחד. הבנת הסיבות והגורמים לפריחה אלרגית בעור היא חיונית בניהול וטיפול במצב זה ביעילות.

שיער

מניעת קשרים בשיער – איך לשמור על השיער מסודר כל הזמן

האם אי פעם הרגשת את התסכול של התמודדות עם קשרי שיער שנראים כאילו נוצרו משום מקום? הסבכים הזעירים והעקשניים האלה לא רק גורמים לאי נוחות, אלא גם יכולים להיות הגורם העיקרי לקיומו של השיער, מה שמוביל לשבירה ולאובדן ברק. בשגרת היומיום הסואנת שרבים מאיתנו מנהלים, שמירה על שיער מסודר וללא קשרים יכולה להרגיש כמו חלום רחוק. עם זאת, ההשפעה של קשרי שיער חורגת מעבר לאסתטיקה גרידא; הם מדברים כרכים על הבריאות הבסיסית והטיפול של התלתלים שלנו. על רקע המצב השעיר הזה, אנו מתעמקים בתחום טיפוח השיער, חוקרים את המורכבויות של מניעת קשרים ושמירה על שיער חלק וניתן לסידור בכל עת. הצטרפו אלינו כשאנחנו חושפים את הסודות למנעולים זורמים ללא רבב, חולקים טיפים וטריקים שישנו את שגרת טיפוח השיער שלכם לנצח.

ביגוד טקטי: פונקציונליות ונוחות לכל משימה

ביגוד טקטי הוא סוג של לבוש מתקדם שתוכנן במקור לשימוש צבאי ומשטרתי, אך בשנים האחרונות הפך פופולרי גם בקרב אזרחים. מטרתו העיקרית היא לספק נוחות, גמישות ופונקציונליות מרבית בתנאי שטח מאתגרים ובמצבים הדורשים זריזות ותנועה חופשית.