Profine – מדוע נכון לתת את החטיף לכלב שלנו?

כשאנחנו בונים תפריט לכלב שלנו, אזי באופן טבעי הוא כולל בתוכו שתי מנות או שלוש של מזון יבש, בוקר, צהריים, ערב, מתוך כוונה לספק לו את המזון הרלוונטי עבורו, עם כל המרכיבים הנדרשים בשבילו.

אך מעבר למזון יבש רגיל, עלינו לדעת שהכלב שלנו זקוק לעוד מוצרי מזון מעת לעת אותם אנחנו צריכים לספק לו, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן מזדמן. למשל, אנחנו צריכים לספק לו חטיפים מסוגים שונים.

אחד החטיפים שאנחנו יכולים לספק לו הוא מקטלוג חברת Profine. מדובר על חברה המציעה קטלוג עשיר של חטיפים המיועדים לכלבים מכל הגילאים ומכל הגזעים (לחברה יש גם קטלוג עשיר של חטיפים המיועדים לחתולים). אנחנו יכולים לבחור טעמים שונים מתוך הקטלוג, בין אם זה חטיפים בטעמים של עוף, כבש, תרד, סלמון, הודו ועוד. כל אחד מהחטיפים, מגיע בגודל ובצורה שונה, וכאמור מתאים לכלבים על פי גודלם, משקלם, ועל פי פרמטרים אחרים.

לפני שנסביר מדוע חשוב לתת לכלבים חטיפים ובפרט חטיפי Profine, יש לציין החטיפים אינם מגיעים בנפרד ממזון יבש רגיל. מדובר בחלק בלתי נפרד מהתפריט של הכלב. אנחנו לא יכולים לבטל את הצורך במזון רגיל, אך מנגד, מוטב לא לוותר על החטיפים עצמם.

 

מדוע חשוב לתת לכלב שלנו חטיפים?

ראשית, יש לחטיפים אלמנט מחזק. אנחנו יכולים לתת לו אותם בכל פעם כשהוא מתנהג בצורה יפה. בכל פעם כשהוא עושה פעולה חיובית, ניתן לו חטיף ואז הוא ילמד שזו הדרך הנכונה להתנהג. כך הוא ילמד איך להתנהג וישריש את ההתנהגות החיובית בתוכו.

שנית, לחטיפים יש ערך בריאותי. זה נכון לא רק בהיבט התזונתי אלא גם בהיבטים אחרים. למשל, החטיפים יכולים לעזור בבניית השיניים, חיזוקם ושמירה על בריאותם. לכן הרבה מאוד וטרינרים ממליצים לתת לכלבים חטיפים מעת לעת, בשביל לשמור על איכות השיניים.

שלישית, ישנם חטיפים שיכולים לשמש גם כסוג של משחק. עד שהכלב בולע אותם הוא משחק איתם, וזה מונע מצב שהוא ישחק עם רהיטים או דברים אחרים בבית.

 

איך בוחרים חטיפים לכלב שלנו?

בדיוק כפי שאנחנו בוחרים מזון יבש לכלב שלנו, כך אנחנו צריכים לבחור לו חטיפים. תחילה עלינו לוודא שהחטיפים מתאימים לגיל, משקל ומבנה הכלב. ישנם חטיפים שיכולים להתאים לכלבים קטנים וישנם חטיפים שמתאימים לכלבים גדולים. זה נכון גם לגבי משקל ולגבי היבטים אחרים.

מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון את המרכיבים של כל חטיף. אין טעם לקנות לכלב שלנו חטיף שאין בו ערך תזונתי הולם. זה בדיוק כמו לקנות לילד שלנו חטיף או ממתק שכולו סוכר. אנחנו צריכים לקנות לו חטיפים עם מרכיבים תזונתיים שיתאימו לכלב שלנו ויעזרו לו מבחינה בריאותית.

גאדג'טים

מהפכה בנוחות הביתית: גאדג'טים שישדרגו כל פינה בבית שלך

דמיינו את הבית שלכם מגיב בצורה חלקה לצרכים שלכם, ומטפח סביבה שמתאימה באופן מושלם לנוחות ולסגנון החיים שלכם. בעודנו עומדים על סיפו של רנסנס טכנולוגי במרחב הביתי, מגוון גאדג'טים מתוחכמים מזמינים, שכל אחד מהם מבטיח להפוך את חללי המגורים שלנו למעוזים של יעילות, רוגע וביטחון. מהחמימות העדינה שמקבלת את פניכם בערב קריר ועד לגוונים הרכים ששוטפים את הקירות, וקובעים בדיוק את מצב הרוח הנכון אחרי יום ארוך – המהפכה בנוחות הביתית כבר כאן.

מדריך לבחירת ראצ'ט: טיפים חיוניים לחלקי נגרר קלים וחקלאיים

כאשר מדובר בבחירת המחגר המתאים עבור חלקי הנגרר הקלים או החקלאיים שלך, ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. בין אם אתה מוביל ציוד, בעלי חיים או מטען יקר ערך אחר, החגר אמין ואיכותי חיוני לאבטחת המטען שלך ולהבטחת נסיעה בטוחה. במדריך זה נספק לכם את הטיפים החשובים ביותר שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול פנים

סוגי טיפולי פנים על פי עונות השנה

במקרים רבים, עור הפנים שלנו משקף את האופן בו אנו מסתגלים לעונות השנה ולשינויי מזג האוויר, כשלכל עונה קיימים ניואנסים שונים. לכן, כל עונה מביאה עמה אתגרים והזדמנויות שונות לטיפוח עור הפנים והכרות והבנה בסיסית עם השינויים הללו, מאפשרים לכל אחד ואחת להפיק את המקסימום עבור עור הפנים, לאורך כל השנה.

רישיון נשק

רישיון נשק: ההבדלים שאתה חייב לדעת לפני שתחליט

התעמקות בעולם הנשק אינה החלטה המתקבלת בקלות ראש, ואין לגשת אליה ללא הבנה מעמיקה. כל בחירה נושאת עמה אחריות כבדת משקל וידע חיוני שיש לשלוט בו – במיוחד כשמדובר בתהליך המורכב של השגה, חידוש וציות לתקנות המסדירות רישיון נשק. המסע מטירון לבעל נשק מורשה רצוף קשת של קריטריונים והבחנות שהם קריטיים הן לזכויותיך והן לביטחונך. בין אם מדובר בספורט, הגנה או מסורת, הבנת הפינות והפינות של בעלות על נשק יכולה לעשות את כל ההבדל. שיח זה חושף את שכבות המורכבות סביב רישיונות נשק, מלווה אתכם בין סוגים, צרכים, יישומים וניואנסים של היצמדות לחוק, ומצייר תמונה ברורה למי שעומד בפתחו של מיזם משמעותי זה.

הדפסה על חולצות – הטרנד החם של 2024

בעולם האופנה הדינמי, טרנדים באים והולכים, אבל טרנד אחד שממשיך לתפוס תאוצה ב-2024 הוא ההדפסה על חולצות. צורה יצירתית ורב-תכליתית זו של ביטוי עצמי הפכה