Profine – מדוע נכון לתת את החטיף לכלב שלנו?

כשאנחנו בונים תפריט לכלב שלנו, אזי באופן טבעי הוא כולל בתוכו שתי מנות או שלוש של מזון יבש, בוקר, צהריים, ערב, מתוך כוונה לספק לו את המזון הרלוונטי עבורו, עם כל המרכיבים הנדרשים בשבילו.

אך מעבר למזון יבש רגיל, עלינו לדעת שהכלב שלנו זקוק לעוד מוצרי מזון מעת לעת אותם אנחנו צריכים לספק לו, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן מזדמן. למשל, אנחנו צריכים לספק לו חטיפים מסוגים שונים.

אחד החטיפים שאנחנו יכולים לספק לו הוא מקטלוג חברת Profine. מדובר על חברה המציעה קטלוג עשיר של חטיפים המיועדים לכלבים מכל הגילאים ומכל הגזעים (לחברה יש גם קטלוג עשיר של חטיפים המיועדים לחתולים). אנחנו יכולים לבחור טעמים שונים מתוך הקטלוג, בין אם זה חטיפים בטעמים של עוף, כבש, תרד, סלמון, הודו ועוד. כל אחד מהחטיפים, מגיע בגודל ובצורה שונה, וכאמור מתאים לכלבים על פי גודלם, משקלם, ועל פי פרמטרים אחרים.

לפני שנסביר מדוע חשוב לתת לכלבים חטיפים ובפרט חטיפי Profine, יש לציין החטיפים אינם מגיעים בנפרד ממזון יבש רגיל. מדובר בחלק בלתי נפרד מהתפריט של הכלב. אנחנו לא יכולים לבטל את הצורך במזון רגיל, אך מנגד, מוטב לא לוותר על החטיפים עצמם.

 

מדוע חשוב לתת לכלב שלנו חטיפים?

ראשית, יש לחטיפים אלמנט מחזק. אנחנו יכולים לתת לו אותם בכל פעם כשהוא מתנהג בצורה יפה. בכל פעם כשהוא עושה פעולה חיובית, ניתן לו חטיף ואז הוא ילמד שזו הדרך הנכונה להתנהג. כך הוא ילמד איך להתנהג וישריש את ההתנהגות החיובית בתוכו.

שנית, לחטיפים יש ערך בריאותי. זה נכון לא רק בהיבט התזונתי אלא גם בהיבטים אחרים. למשל, החטיפים יכולים לעזור בבניית השיניים, חיזוקם ושמירה על בריאותם. לכן הרבה מאוד וטרינרים ממליצים לתת לכלבים חטיפים מעת לעת, בשביל לשמור על איכות השיניים.

שלישית, ישנם חטיפים שיכולים לשמש גם כסוג של משחק. עד שהכלב בולע אותם הוא משחק איתם, וזה מונע מצב שהוא ישחק עם רהיטים או דברים אחרים בבית.

 

איך בוחרים חטיפים לכלב שלנו?

בדיוק כפי שאנחנו בוחרים מזון יבש לכלב שלנו, כך אנחנו צריכים לבחור לו חטיפים. תחילה עלינו לוודא שהחטיפים מתאימים לגיל, משקל ומבנה הכלב. ישנם חטיפים שיכולים להתאים לכלבים קטנים וישנם חטיפים שמתאימים לכלבים גדולים. זה נכון גם לגבי משקל ולגבי היבטים אחרים.

מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון את המרכיבים של כל חטיף. אין טעם לקנות לכלב שלנו חטיף שאין בו ערך תזונתי הולם. זה בדיוק כמו לקנות לילד שלנו חטיף או ממתק שכולו סוכר. אנחנו צריכים לקנות לו חטיפים עם מרכיבים תזונתיים שיתאימו לכלב שלנו ויעזרו לו מבחינה בריאותית.

מתי נשתמש ברמקולים מוגברים?

רמקולים מוגברים הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף האודיו המודרני שלנו. בין אם אנחנו מארחים מסיבה, מציגים מצגת או נהנים מהלחנים האהובים עלינו בבית, המכשירים הללו

Apple Watch

האבולוציה של Apple Watch: הצצה לדגמים החדשים 2023

מאז השקתו הראשונית ב-2015, ה-Apple Watch חולל מהפכה בשוק הטכנולוגיה הלבישה. עם כל דגם חדש, אפל המשיכה לדחוף את גבולות החדשנות והעיצוב, ומציעה למשתמשים שילוב חלק של סגנון ופונקציונליות. כשאנו מביטים קדימה לשנת 2023, שמועות והדלפות מצביעות על כך שלאפל יש כמה עדכונים מרגשים עבור לקוחותיה הנאמנים.

תכשירים מומלצים לטיפול באקנה

אקנה, מצב עור שכיח המשפיע על אנשים בכל טווח הגילאים, יכול להיות מטריד פיזית ורגשית כאחד. מצב בריאותי זה של העור מתרחש כאשר זקיקי השיער נסתמים בשמן, תאי עור מתים וחיידקים, דבר שמוביל להתפתחות פצעונים, נקודות שחורות וראשים לבנים. בעוד שגורמים כמו הורמונים, גנטיקה ואורח חיים משחקים תפקיד בהתרחשותו, מציאת מוצרים יעילים לטיפול באקנה היא חיונית לשיקום העור. בשנים האחרונות, תחום הטיפוח חווה התקדמות בשימוש בחומרים חדשניים לטיפול באקנה והיום נבחן את האפשרויות שהפיתוחים הללו מביאים לעולם הטיפול באקנה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפול ברכב רנו

גלה את הסודות לטיפול מעולה ברכב רנו במוסך שלנו

כשמדובר בטיפול ברכב רנו, הסוד הוא לא כל כך הטיפול אלא הידע והאסטרטגיה שאתה מיישם. זה לא מספיק רק לבקר במוסך כאשר רעש חזק מפריע לנסיעה השלווה שלך. טיפול קפדני זה דורש הרבה יותר – מדובר במעקב אחר לוח זמנים עקבי ויעיל לתחזוקה, הכרת כמה עצות DIY של מומחים והבנת השימוש בכלי אבחון מתקדמים.

כיצד מטפלים בשלבקת חוגרת?

שלבקת חוגרת הידועה גם בשמה: הרפס זוסטר, היא למעשה זיהום ויראלי אשר גורם לפריחה כואבת של שלפוחיות בצד אחד של הגוף. שלבקת חגרת נגרמת מאותו